Výrobný technik pre výrobu jadier

VACUUMSCHMELZE, s.r.o.

Miesto práce
Horná Streda, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sledovanie, riadenie a kontrola výrobného procesu jadier
- spolupráca pri zavádzaní a kvalifikácii nových výrobkov
- spolupráca pri plánovaní a technickom zabezpečení nových výrobných zariadení a prípravkov
- zodpovednosť za splnenie cieľov výroby z pohľadu množstva, kvality, termínov a nákladov
- optimalizácia priebehu výroby zákaziek
- spolupráca s ďalšími strediskami v materskej spoločnosti
- účasť na služobných cestách

- pružný pracovný čas
- jazykové kurzy
- 13. plat
- kompenzácia nákladov na dopravu
- kultúrne a športové activity
-zaučenie v materskej spoločnosti v Hanau, Nemecko

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojársky špecialista, konštruktér, projektant

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- VŠ technického zamerania
- znalosť druhého cudzieho jazyka (AJ/NJ) výhodou

Dcérska spoločnosť nemeckej firmy VACUUMSCHMELZE, GmbH & Co.KG podnikajúca v oblasti výroby výrobkov zo špeciálnych magnetických materiálov. Aktuálne zamestnáva viac ako 1000 zamestnancov na Slovensku, rozrastajúca sa o nové pracovné pozície v Hornej Strede.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VACUUMSCHMELZE s.r.o.
Horná Streda 1325/14
91624 Horná Streda
ID: 3216173   Dátum zverejnenia: 9.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou