Pracovník finančného controllingu

VACUUMSCHMELZE, s.r.o.

Miesto práce
Horná Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
1 083 - 1 508 EUR/mesiaczákladná mzda od 1083 EUR (závisí od skúseností uchádzača) + výkonnostný príplatok do 20% + prítomnostný príplatok 80 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Vypracovanie denného výkazu produktivity
*Príprava mesačných podkladov v rámci P&L, uzávierkové práce , analýza odchýlok
*Príprava mesačného prehľadu čerpania nákladov
*Zodpovednosť za agendu CAPEX (vypracovávanie žiadostí, evidencia investícií)
*Vypracovávanie štatistických výkazov, výkazov pre NBS
*Participácia na tvorbe ročného finančného plánu, finančnom audite
*Ad-hoc reporty, analýzy
*Participácia na neustálom zdokonaľovaní využívaných procesov a systémov
*Zodpovednosť za uchovávanie dokumentácie v súlade so štandardmi spoločnosti
*Komunikácia v anglickom a nemeckom jazyku (medzinárodné prostredie )

- práca v stabilnej spoločnosti
- 37,5 hodinový úväzok
- možnosť prechodne dohodnúť skrátený úväzok (6 hod.)
- pružný pracovný čas
- 13. plat, ročný firemný bonus
- jazykové kurzy v rámci pracovnej doby
- možnosť ďalšieho vzdelávania a osobnostného rozvoja
- kompenzácia nákladov na dopravu
- kultúrne a spoločenské podujatia

Obsadzujeme pracovné miesto na zastupovanie materskej dovolenky (cca 2 roky), s možnosťou ďalšieho predĺženia pracovného pomeru po vzájomnej dohode.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické myslenie
- schopnosť pracovať v tíme
- zmysel pre dodržiavanie termínov
- zodpovednosť
- skúsenosť s používaním BI nástrojov je vítaná
- prax v oblasti controllingu alebo finančníctva je výhodou
- znalosť druhého cudzieho jazyka je výhodou

• Sme dcérska spoločnosť nemeckej firmy VACUUMSCHMELZE, GmbH & Co.KG
• Vlastníme patenty na výrobu materiálov so špeciálnymi magnetickými vlastnosťami
• Vyrábame komponenty pre solárnu a veternú energetiku, zabezpečovacie systémy, satelitnú techniku, automobilový priemysel, dopravu i zdravotníctvo
• Na Slovensku sme viac ako 25 rokov, máme stálych zákazníkov, kontinuálne rastieme, neustále zlepšujeme naše procesy, kladieme vysoký dôraz na bezpečnosť všetkých pracovísk, zavádzame nové technológie
• V Hornej Strede máme 4 výrobné prevádzky s rôznymi pracovnými pozíciami
• Pracuje u nás cca 800 zamestnancov v kmeňovom stave (nie cez agentúry)
• Zabezpečujeme praktické vyučovanie v systéme duálneho vzdelávania

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2714572  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 083 EUR/mesiac