Technik životného prostredia

VACUUMSCHMELZE, s.r.o.

Miesto práce
Horná Streda
Termín nástupu
asap
962 - 1 234 EUR/mesiaczákladná mzda od 962 EUR (závisí od skúseností kandidáta) + výkonnostný príplatok do 20% + prítomnostný príplatok 80 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie dodržiavania platnej legislatívy z oblasti životného prostredia
- vedenie registra právnych a ostatných predpisov, prehľadu zákonných povinností a rozhodnutí
- vedenie katastra environmentálnych aspektov
- zabezpečovanie meraní v oblasti ochrany vôd, ovzdušia, odpadového hospodárstva
- vypracovanie a aktualizácia dokumentácie, programu ochrany životného prostredia, interných pokynov, príslušných havarijných plánov
- školenia zamestnancov a dodávateľských organizácií na témy týkajúce sa ochrany životného prostredia
- spolupráca s príslušnými úradmi, podávanie hlásení
- vykonávanie auditov podla ISO 14001
- priprava a aktívna účasť na auditoch treťou stranou, na inšpekciách
- tvorba správ o ochrane životného prostredia
- kontrola realizácie a dodržiavanie požiadaviek právnych predpisov

- pružný pracovný čas
- 13. plat, ročný firemný bonus
- 37,5 hodinový úväzok
- kompenzácia nákladov na dopravu
- kultúrne a športové podujatia

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, environmentalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Sme dcérska spoločnosť nemeckej firmy VACUUMSCHMELZE, GmbH & Co.KG
• Vlastníme patenty na výrobu materiálov so špeciálnymi magnetickými vlastnosťami
• Vyrábame komponenty pre solárnu a veternú energetiku, zabezpečovacie systémy, satelitnú techniku, automobilový priemysel, dopravu i zdravotníctvo
• Na Slovensku sme viac ako 25 rokov, máme stálych zákazníkov, kontinuálne rastieme, neustále zlepšujeme naše procesy, kladieme vysoký dôraz na bezpečnosť všetkých pracovísk, zavádzame nové technológie
• V Hornej Strede máme 4 výrobné prevádzky s rôznymi pracovnými pozíciami
• Pracuje u nás cca 800 zamestnancov v kmeňovom stave (nie cez agentúry)
• Zabezpečujeme praktické vyučovanie v systéme duálneho vzdelávania

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2457066  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 962 EUR/mesiac