Technik životného prostredia

VACUUMSCHMELZE, s.r.o.

Miesto práce
Horná Streda
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie dodržiavania platnej legislatívy z oblasti životného prostredia
- vedenie registra právnych a ostatných predpisov, prehľadu zákonných povinností a rozhodnutí
- vedenie katastra environmentálnych aspektov
- zabezpečovanie meraní v oblasti ochrany vôd, ovzdušia, odpadového hospodárstva
- vypracovanie a aktualizácia dokumentácie, programu ochrany životného prostredia, interných pokynov, príslušných havarijných plánov
- školenia zamestnancov a dodávateľských organizácií na témy týkajúce sa ochrany životného prostredia
- spolupráca s príslušnými úradmi, podávanie hlásení
- vykonávanie auditov podla ISO 14001
- priprava a aktívna účasť na auditoch treťou stranou, na inšpekciách
- tvorba správ o ochrane životného prostredia
- kontrola realizácie a dodržiavanie požiadaviek právnych predpisov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 962 EUR (závisí od skúseností kandidáta) + výkonnostný príplatok do 20% + prítomnostný príplatok 80 EUR

- pružný pracovný čas
- 13. a 14. plat
- 37,5 hodinový úväzok
- kompenzácia nákladov na dopravu
- kultúrne a športové podujatia

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, environmentalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Sme dcérska spoločnosť nemeckej firmy VACUUMSCHMELZE, GmbH & Co.KG
• Vlastníme patenty na výrobu materiálov so špeciálnymi magnetickými vlastnosťami
• Vyrábame komponenty pre solárnu a veternú energetiku, zabezpečovacie systémy, satelitnú techniku, automobilový priemysel, dopravu i zdravotníctvo
• Na Slovensku sme viac ako 20 rokov, máme stálych zákazníkov, kontinuálne rastieme, neustále zlepšujeme naše procesy, kladieme vysoký dôraz na bezpečnosť všetkých pracovísk, zavádzame nové technológie
• V Hornej Strede máme 4 výrobné prevádzky s rôznymi pracovnými pozíciami
• Pracuje u nás cca 950 zamestnancov v kmeňovom stave (nie cez agentúry)
• Zabezpečujeme praktické vyučovanie v systéme duálneho vzdelávania

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VACUUMSCHMELZE s.r.o.
Horná Streda 1325/14
91624 Horná Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Hadbábna
Tel.: +421327772220
E-mail: poslať životopis
ID: 2457066   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 962 EUR (závisí od skúseností kandidáta) + výkonnostný príplatok do 20% + prítomnostný príplatok 80 EUR