1 000 EUR

Junior daňový konzultant

V4 Tax, s.r.o.

Miesto práce
Obchodná 2, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
1 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovanie daňových priznaní (daň z príjmov, DPH)
• Poskytovanie daňového poradenstva
• Vypracovanie daňových stanovísk
• Poradenstvo v oblasti transfer pricing, benchmarkové analýzy
• Komplexná analýza transakcií vykonávaných v holdingových štruktúrach
• Zastupovanie klienta pred príslušným správcom dane
• Administratívna činnosť v oblasti daní

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000

• Zaujímavá práca v atraktívnom odbore
• Motivujúci systém odmeňovania
• Možnosť ďalšieho profesionálneho rastu
• Práca v príjemnom, mladom kolektíve
• Kancelária v centre Bratislavy

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Aktívny prístup a výborné komunikačné schopnosti
• Schopnosť logicky uvažovať
• Chuť kontinuálne sa vzdelávať
• Precíznosť a samostatnosť
• Znalosti v oblasti účtovníctva výhodou

V4 Tax je progresívna konzultačná spoločnosť orientovaná na daňové a účtovné poradenstvo v oblasti národného i medzinárodného zdaňovania.

Naše pobočky sa nachádzajú v Slovenskej republike, Českej republike, Maďarsku a Poľsku. Ako člen medzinárodnej asociácie audítorských a poradenských spoločností BKR International participuje V4 Tax aj na medzinárodných projektoch a poskytuje svoje poradenské služby aj zahraničným entitám. Našim cieľom je poznať celosvetový trh tak, aby naši konzultanti mohli poskytnúť klientom finančne najefektívnejšie riešenia pre ich podnikanie a priniesť úsporu v súlade s aktuálnymi legislatívnymi možnosťami.

V rámci našich služieb poskytujeme všetky druhy daňového poradenstva týkajúce sa bežnej správy spoločnosti, vrátane účtovných konzultačných služieb. Našou špecializáciou je tiež oblasť medzinárodného zdaňovania a vypracovanie dokumentácií k transferovým cenám (tzv. transferpricing). Vďaka osobitnému odbornému zameraniu našich teamov v tejto oblasti patríme k lídrom na českom a slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Tvrdého 4
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 3513037   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000