Advokátsky koncipient senior (Ref. č.: Koncipient senior 17)

V4 Legal, s.r.o.

Miesto práce
Obchodná 2, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Právnik so zameraním najmä na maďarsky hovoriacu klientelu a komunikáciu s maďarskou pobočkou V4 Legal v Budapešti.
Odborné zameranie tvorí predovšetkým oblasť obchodného a korporátneho práva, duševného vlastníctva, daňového, bankového a pracovného práva pri vstupe klientov / investorov na slovenský trh.
Súčasťou pracovnej náplne je vypracovanie zmlúv, analýz, stanovísk, návrhov v civilnom a trestnom konaní, zabezpečenie spisovej agendy pre súdne pojednávania.

Bonusový platový systém a iné zamestnanecké benefity v závislosti od pracovného nasadenia
Technické vybavenie (notebook, mobilný telefón a ďalšie technické a administratívne pracovné pomôcky), možnosť využívania služobného automobilu
Zaujímavá a rozmanitá pracovná náplň
Účasť na vzdelávacích podujatiach a seminároch
Možnosť stáží v zahraničných pobočkách v Maďarsku, prípadne Českej republike a Poľsku
Predpoklad dlhodobej spolupráce
Možnosť kariérneho rastu - plánované obsadenie vedúceho maďarskej sekcie V4 Legal na Slovensku spojené s riadením vlastného teamu právnikov
Ústretový prístup v prípade záujmu o akademickú prax popri zamestnaní

Svoje žiadosti o zamestnanie zasielajte vo formáte štruktúrovaného CV a motivačného listu v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: kariera@v4legal.sk.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za zaslanie žiadostí.

Pohovoru sa zúčastnia vybraní uchádzači, ktorých budeme kontaktovať e-mailom. Prijaté žiadosti o zamestnanie spravidla vyhodnocujeme v priebehu 7 - 10 dní od zaslania životopisu, účasť na pohovore sa spravidla koná do 2 - 3 týždňov od zaslania životopisu.
V prípade, že zvažujete inú ponuku, ale naša ponuka Vás zaujala, dajte nám o tom prosím vedieť a pohovoru bude možné zúčastniť sa aj v individuálne dohodnutom termíne.

Výberové konanie sa uskutoční v 2 kolách, formou neštruktúrovaného rozhovoru s uchádzačom v 1. kole a v 2. kole vypracovaním prípadových štúdií zaslaných vybraným uchádzačom z prvého kola.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 46 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady: zodpovednosť, ochota učiť sa a reflektovať firemnú kultúru, flexibilita, teamový hráč, pracovitosť, vytrvalosť, samostatnosť, analytické myslenie, odolnosť voči stresu, dobré komunikačné schopnosti, organizačné schopnosti, schopnosť prispôsobiť sa.

Pozícia je vhodná pre kandidáta s 2 a viacročnou praxou.

Výhodou je predchádzajúca prax v advokátskej kancelárii zameranej na maďarskú klientelu.

Znalosť viacerých cudzích jazykov na komunikačnej úrovni (slovom i písmom) je rovnako výhodou.

Advokátska kancelária V4 Legal, s.r.o. je významnou advokátskou kanceláriou pôsobiacou v regióne Strednej Európy prostredníctvom svojich pobočiek v Slovenskej republike, Českej republike, Poľsku a Maďarsku. Prostredníctvom partnerských advokátskych kancelárií zastrešuje aj agendu v Litve, Bielorusku, na Ukrajine ako aj v Číne.

V4 Legal sa zameriava na poskytovanie právnych služieb v komerčnej oblasti. Právne poradenstvo poskytuje najmä v oblasti obchodného a korporátneho práva, fúzií a akvizícií, finančného a daňového práva, bankového práva, energetického práva, pracovného práva a práva sociálneho zabezpečenia, práva duševného vlastníctva a práva informačných technológií, práva nehnuteľností ako aj v oblasti poradenstva vo verejnom obstarávaní. Taktiež zabezpečuje právne zastúpenie v súdnych a arbitrážnych konaniach ako aj konkurznom a reštrukturalizačnom konaní.

V roku 2017 bola naša advokátska kancelária vyhodnotená ako odporúčaná kancelária v ankete "Právnická firma roka" v oblastiach "Daňové právo", "Právo duševného vlastníctva" a "Pracovné právo".

V4 Legal je zároveň partnerom Jagelovskej univerzity v projekte "Škola slovenského práva" a naši právnici v ňom pôsobia ako prednášajúci - lektori slovenského práva. Naša kancelária sa tiež venuje publikačnej činnosti a spolupracuje najmä s portálom E-pravo ako aj inými periodikami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Obchodná 2
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Edita Nemšáková
Tel.: +421 2 32 10 12 30
E-mail: poslať životopis
ID: 787971   Dátum zverejnenia: 22.11.2017