Advokátsky koncipient junior (Ref. č.: Koncipient junior 18)

V4 Legal, s.r.o.

Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Právnik so zameraním na agendu v oblasti korporátneho práva a compliance. Možná špecializácia v oblasti práva duševného vlastníctva a IT práva, finančného a daňového práva a/alebo trestného práva.
Súčasťou pracovnej náplne je vypracovanie zmlúv, analýz, stanovísk, návrhov v civilnom a trestnom konaní, zabezpečenie spisovej agendy a účasť na súdnych pojednávaniach.

Bonusový platový systém a iné zamestnanecké benefity v závislosti od pracovného nasadenia
Technické vybavenie (notebook, mobilný telefón a ďalšie technické a administratívne pracovné pomôcky), možnosť využívania služobného automobilu
Zaujímavá a rozmanitá pracovná náplň
Účasť na vzdelávacích podujatiach a seminároch
Možnosť stáží v zahraničných pobočkách v Maďarsku, Českej republike a Poľsku
Predpoklad dlhodobej spolupráce
Možnosť zaradenia do medzinárodnej sekcie V4 Legal na Slovensku spojená s obsluhou zahraničných klientov a spoluprácou so zahraničnými pobočkami V4 Legal alebo ostatnými zahraničnými partnermi
Ústretový prístup v prípade záujmu o akademickú prax popri zamestnaní

Informácie o výberovom konaní

Nástup do práce je možný ihneď.

Svoje žiadosti o zamestnanie zasielajte vo formáte štruktúrovaného CV a motivačného listu v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za zaslanie žiadostí.
Pohovoru sa zúčastnia vybraní uchádzači, ktorých budeme kontaktovať e-mailom. Prijaté žiadosti o zamestnanie spravidla vyhodnocujeme v priebehu 5 - 7 dní od zaslania životopisu, účasť na pohovore sa spravidla koná do 1 - 2 týždňov od zaslania životopisu.
Výberové konanie sa uskutoční v 2 kolách, formou vedomostného testu v 1. kole a v 2. kole prostredníctvom individuálneho neštruktúrovaného rozhovoru s vybraným uchádzačom z prvého kola.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme uchádzača so zodpovedným a samostatným prístupom k plneniu pracovných úloh, ktorý je ochotný pracovať na svojom odbornom raste v hierarchicky usporiadanom tíme. Ďalšími predpokladmi uchádzača sú flexibilita, pracovitosť, vytrvalosť, analytické myslenie, odolnosť voči stresu, dobré komunikačné a prezentačné schopnosti ako aj organizačné schopnosti a dobrý time management.

Znalosť viacerých cudzích jazykov (napr. maďarský, nemecký, poľský jazyk) na komunikačnej úrovni (slovom i písmom) je rovnako výhodou.

Advokátska kancelária V4 Legal, s.r.o. je moderná advokátska kancelária pôsobiaca v regióne Strednej Európy prostredníctvom svojich pobočiek v Slovenskej republike, Českej republike, Poľsku a Maďarsku. Prostredníctvom partnerských advokátskych kancelárií zastrešuje aj agendu v Litve, Bielorusku, na Ukrajine ako aj v Číne.

V4 Legal sa zameriava na poskytovanie právnych služieb v komerčnej oblasti. Právne poradenstvo poskytuje najmä v oblasti obchodného a korporátneho práva, fúzií a akvizícií, finančného a daňového práva, bankového práva, energetického práva, pracovného práva a práva sociálneho zabezpečenia, práva duševného vlastníctva a práva informačných technológií, práva nehnuteľností ako aj v oblasti poradenstva vo verejnom obstarávaní. Taktiež zabezpečuje právne zastúpenie v súdnych a arbitrážnych konaniach ako aj konkurznom a reštrukturalizačnom konaní.

Podľa ankety "Právnická firma roka" v Slovenskej republike patríme k odborníkom vyhľadávaným najmä v oblastiach "Daňové právo", "Právo duševného vlastníctva", "Pracovné právo", "Verejné obstarávanie" či "Trestné právo".

V4 Legal je zároveň odborným partnerom Jagelovskej univerzity v Krakove a naši právnici sa venujú tiež publikačnej či lektorskej činnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Obchodná 2
811 06 Bratislava
ID: 3375727   Dátum zverejnenia: 5.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800