Advokátsky koncipient junior

V4 Group Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Mlynské nivy 49, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Právnik so všeobecným zameraním v rôznych právnych oblastiach (obchodné právo, civilné právo, trestné právo, súdne konanie). Možná špecializácia v oblasti finančného a daňového práva.
Súčasťou pracovnej náplne je vypracovanie zmlúv, analýz, stanovísk, návrhov v civilnom a trestnom konaní, zabezpečenie spisovej agendy a účasť na súdnych pojednávaniach.

Bonusový platový systém a iné zamestnanecké benefity v závislosti od pracovného nasadenia
Technické vybavenie (notebook, mobilný telefón a ďalšie technické a administratívne pracovné pomôcky), možnosť využívania služobného automobilu
Zaujímavá a rozmanitá pracovná náplň
Účasť na vzdelávacích podujatiach a seminároch
Predpoklad dlhodobej spolupráce
Ústretový prístup v prípade záujmu o akademickú prax popri zamestnaní

Svoje žiadosti o zamestnanie zasielajte vo formáte štruktúrovaného CV a motivačného listu v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected].
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za zaslanie žiadostí.
Pohovoru sa zúčastnia vybraní uchádzači, ktorých budeme kontaktovať e-mailom. Prijaté žiadosti o zamestnanie spravidla vyhodnocujeme v priebehu 5 - 7 dní od zaslania životopisu, účasť na pohovore sa spravidla koná do 1 - 2 týždňov od zaslania životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu pre posilnenie nášho pracovného teamu orientovaného na korporátnych klientov, ktorým zastrešujeme všeobecnú zmluvnú, pracovnoprávnu a prevádzkovú agendu. Predpokladom je zodpovedný a samostatný prístup k plneniu pracovných úloh a ochota pracovať na svojom odbornom raste. Ďalšími predpokladmi uchádzača sú flexibilita, pracovitosť, vytrvalosť, analytické myslenie, odolnosť voči stresu, dobré komunikačné schopnosti a time management.

Znalosť viacerých cudzích jazykov (napr. anglický, maďarský, nemecký, poľský jazyk) na komunikačnej úrovni (slovom i písmom) je rovnako výhodou.

V4 Group Slovensko vystupuje ako stabilný, dôveryhodný a efektívny poskytovateľ služieb v oblasti consultingu, predvídame budúce potreby našich klientov, pružne reagujeme na vývoj trhu a vytvárame tak hodnoty pre našich obchodných partnerov, klientov a zamestnancov. Vďaka širokému portfóliu našich poradenských činností nám klienti môžu prenechať riešenie svojich rôznorodých problémov a efektívne sa sústrediť na to, čo je pre nich naozaj podstatné, riadenie ich obchodných aktivít.
Súčasťou nášho portfólia služieb sú právne služby, daňové poradenstvo, audítorské služby a účtovné poradenstvo. Naša advokátska kancelária sa zameriava na obchodno-právnu agendu, akvizičné poradenstvo, interné reštrukturalizácie a v týchto oblastiach úzko spolupracuje s našimi daňovými poradcami a audítormi. Zastrešujeme však aj projekty v oblasti verejného obstarávania, developerských projektov, sa na oblasť daňového práva, práva duševného vlastníctva, stavebného práva či trestného práva. Členovia našich tímov sa však venujú mnohým oblastiam práva, či už na národnej, európskej alebo medzinárodnej úrovni.
ID: 4081091  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac