Asistent audítora junior

V4 Audit, s.r.o.

Miesto práce
Obchodná 2, Bratislava
Termín nástupu
01.08.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacBonusový systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava audítorskej dokumentácie pod vedením audítora (podklady, program auditu, výkon auditu).
Podpora v rámci kontrolingových činností a reportingu pre klientov.
Spracovanie a vyhodnocovanie dát.
Vypracovanie analýz účtovných operácií, stanovísk na účtovno-daňové témy.
Due diligence v rámci akvizičných projektov.
Spolupráca s daňovým, právnym a účtovným teamom v rámci poradenskej skupiny V4 Group na Slovensku, v Českej republike, Poľsku a Maďarku.

Bonusový platový systém a iné zamestnanecké benefity v závislosti od pracovného nasadenia
Technické vybavenie (notebook, mobilný telefón a ďalšie technické a administratívne pracovné pomôcky)
Zaujímavá a rozmanitá pracovná náplň
Účasť na vzdelávacích podujatiach a seminároch
Možnosť stáží v zahraničných pobočkách v Maďarsku, Českej republike a Poľsku
Príjemné pracovné prostredie, priateľský kolektív spolupracovníkov, firemné eventy
Predpoklad dlhodobej spolupráce

Svoje žiadosti o zamestnanie zasielajte vo formáte štruktúrovaného CV a motivačného listu v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za zaslanie žiadostí.
Pohovoru sa zúčastnia vybraní uchádzači, ktorých budeme kontaktovať e-mailom. Prijaté žiadosti o zamestnanie spravidla vyhodnocujeme v priebehu 5 - 7 dní od zaslania životopisu, účasť na pohovore sa spravidla koná do 1 - 2 týždňov od zaslania životopisu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2020 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, matematické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

bankovníctvo, interný audit, externý audit
1

Výhodou je predchádzajúca prax v oblasti interného resp. externého auditu alebo v bankovom/finančnom sektore.

Osobnostnépredpokady:
- výborné verbálne a písomné komunikačné zručnosti,
- vysoké pracovné nasadenie a zvládanie stresu,
- časová flexibilita,
- schopnosť samostatnej práce, ale aj tímovej spolupráce,
- spoľahlivosť a zodpovednosť,
- ústretový prístup a korektné vystupovanie voči klientom,
- ochota odborne sa ďalej vzdelávať,
- analytické myslenie, systematickosť,
- argumentačné schopnosti,
- zodpovednosť, dôslednosť,
- príjemné vystupovanie.

V4 Audit poskytuje služby v oblasti štatutárneho auditu a odborné poradenstvo týkajúce sa interného kontrolingu a analytických činností. Našim klientom pomáhame pri optimalizácií nákladovosti a zvyšovaní efektivity kľúčových procesov pri plnení ich firemných stratégií a obchodných cieľov. Vyriešením najkomplexnejších problémov cez transformácie, inovácie a technologické riešenia sme schopní zabezpečiť a posilniť vedúce postavenie klienta na trhu.

Dôležitou súčasťou našich služieb je krízový management. Naši experti spolu s právnymi a daňovými poradcami vyhľadajú a ponúknu klientovi v krízovej situácií vždy najvhodnejšiu alternatívu tak, aby vyšiel z krízy silnejší a s čo najmenšími stratami.
V rámci bežných konzultačných služieb sa na nás môžete obrátiť s problémami týkajúcimi sa riadenia cash flow, bankového financovania, riadenia rizika, nakonfigurovania a implementácie IT procesov, ľudské zdroje nevynímajúc. Identifikujeme a zrealizujeme úsporu nákladov pri odstránení rizika a zachovaní kvality. Pomáhame našim klientom vyriešiť ich najväčšie problémy vo všetkých odvetviach.

Komplexnosť našich služieb a skúseností sa prejavuje aj prostredníctvom zastrešenia nadnárodných akvizičných procesov, zmien právnej formy a cezhraničných fúzií. Našu odbornú úroveň potvrdzujeme aj spoluprácou s medzinárodnou organizáciou BKR International. Vďaka BKR International sme schopní zaistiť a garantovať kvalitu profesionálnych služieb v 80 štátoch sveta.

Náš team certifikovaných audítorov je schopný poskytnúť svoje odborné skúsenosti v zmysle národných pravidiel a vykonať audit pre všetky spoločnosti klienta etablované na území Vyšehradskej štvorky. Na základe spolupráce v jednej krajine poznáme podnikateľský model fungovania našich klientov, čím sa vykonanie audítorských overení zjednodušuje z pohľadu administratívnej záťaže a komunikácie s klientom v ostatných krajinách.

V4 Audit zabezpečuje služby pre celú škálu klientov, od menších spoločností cez stredne veľké podniky až po nadnárodné koncerny, nevynímajúc ani subjekty štátnej a verejnej správy. Kľúčovým prvkom vo vzťahu k našim klientom však naďalej zostáva osobný prístup a profesionalita našich služieb pri zachovaní požiadaviek na etické štandardy a nezávislosť.

Vojtecha Tvrdého 783/4
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Uríková
E-mail: poslať životopis
ID: 3942696  Dátum zverejnenia: 27.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac