Recruiter personalista / administratívny pracovník

V&V Services GmbH

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
15.03.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho náborového tímu hľadáme posilu - kandidáta/-ku s dobrou znalosťou nemčiny.
Pracovná náplň bude pozostávať z dvoch častí:

75% recruiterská práca
• inzerovanie voľných pracovných miest v online médiách,
• uskutočňovanie vstupných telefonických rozhovorov, preskúšanie kandidátov, testovanie jazykových schopností,
• nábor nových zamestnancov - organizácia a vedenie pohovorov, výber vhodných kandidátov na rôzne pozície,
• tvorba, úprava a pravidelná aktualizácia databázy kandidátov,
• práca s databázou kandidátov, výber a kontaktovanie vyhovujúcich kandidátov,
• komplexné spracovanie personálnej agendy - správa pracovnoprávneho vzťahu v súlade so Zákonníkom práce, vyhotovenie pracovnej dokumentácie, evidencia a odhlásenie zamestnancov u švajčiarskych úradov,
• organizácia prepravy na pracovisko/turnusov,
• poskytovanie informácií pre zamestnávateľa.

25% administratíva a služby zákazníkom
• komunikácia s internými a externými partnermi (prepravné spoločnosti, opatrovteľské spoločnosti, poisťovne, atď.),
• spracovanie podkladov pre výplatné pásky a zúčtovania,
• fakturácia zákazníkom,
• komunikácia so zákazníkmi prostredníctvom e-mailu a telefónu,
• aktívne vyhľadávanie zákazníkov v online systéme pre poľnohospodárstvo, spracovanie tabuliek,
• aktívne riešenie vzniknutých situácií a reklamácií.

• plne hradené gastro lístky
• prémie a vianočné odmeny (v prípade pozitívneho hosp. výsledku)
• sociálne výhody (príspevok na zubné prehliadky, narodeninový bonus)
• najmodernejšie technické vybavenie (iMac, iPhone s možnosťou využívania aj na súkromné účely)
• flexibilný pracovný čas
• priateľský mladý kolektív

Informácie o výberovom konaní

Podmienkou:
• znalosť nemeckého jazyka na úrovni min. B2
• nástup možný najneskôr 15.03.2021
• skúsenosť s prácu recruitera a/alebo skúsenosť s administratívnou pácou v personálnej sfére a/alebo skúsenosť s administratívou pre švajčiarske úrady

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis. Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.3.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Hľadáme zamestnanca do vlastného stavu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecné, humanitné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• samostatnosť
• dôslednosť
• komunikatívnosť

V&V Services je švajčiarska personálna agentúra s pobočkou v Banskej Bystrici. Zameriava sa na sprostredkovanie zamestnania pre pomocných, remeselných, i vysoko kvalifikovaných pracovníkov do Švajčiarska, so zameraním na rôzne pracovné oblasti.

V&V Services má udelené povolenie k výkonu sprostredkovania zamestnania v súlade s Čl. 2 Federálneho zákona o službách zamestnanosti (AVG, Arbeitsvermittlungsgesetz) z 6. októbra 1989. Povolenie je udeľované Štátnym sekretariátom pre ekonomické záležitosti (SECO) Švajčiarskej konfederácie. Pre vyhľadanie registrácie spoločnosti V&V Services, ako aj pracovných oblastí, do ktorých má povolenie sprostredkovať zamestnanie, kliknite tu: http://www.avg-seco.admin.ch/WebVerzeichnis/ServletWebVerzeichnis

Adresa spoločnosti

V&V Services, a.s.
Mládežnícka 403/49
97404 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Radka Štefanková
E-mail: poslať životopis
ID: 4027898  Dátum zverejnenia: 1.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac