Lešenár vo Švajčiarsku - švajčiarska pracovná zmluva

V&V Services GmbH

Miesto práce
Kanton Zürich, Švajčiarsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4.400 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Švajčiarsky zamestnávateľ hľadá skúsených lešenárov so znalosťou nemeckého jazyka v širšom okolí Zürichu.

Pracovná náplň:
Výstavba a demontáž fasádnych lešení, stavebných kladkostrojov a montovanie dočasných konštrukcií.
Práca vhodná najmä pre jednotlivcov, aj pre partie.

Plat: 28,36 CHF (24,45 EUR) / hodina + príplatky v prípade nadčasov do 50%
Stravné: 16 CHF (13,56 EUR) / deň
Týždenné vyplácanie mzdy!

Pracovný fond: cca 170 hodín

Nástup do práce možný ihneď + na leto potrebných minimálne 100 zamestnancov!!!

Naša firma zabezpečuje ubytovanie, dopravu na miesto výkonu práce a späť, zaučenie, vybavenie pracovného povolenia a iné administratívne záležitosti.

Úspešný uchádzač dostane pracovnú zmluvu k podpisu počas pracovného pohovoru (v prípade dohody) alebo pred odchodom do zahraničia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je seriózna firma s dlhoročnou históriou v danej oblasti. Viac informácií poskytneme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti v danej oblasti - vítané
- vodičské oprávnenie - výhodou
- fyzická zdatnosť
- bezúhonnosť, ambicióznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, nezávislosť, presnosť a ochota pracovať

V&V Services je švajčiarska personálna agentúra s pobočkou v Banskej Bystrici, ktorej činnosťou je sprostredkovanie zamestnania pre pomocných, remeselných, i vysoko kvalifikovaných pracovníkov do Švajčiarska, so zameraním na rôzne pracovné oblasti.

V&V Services je držiteľom povolenia k výkonu sprostredkovania zamestnania v súlade s Čl. 2 Federálneho zákona o službách zamestnanosti (AVG, Arbeitsvermittlungsgesetz) z 6. októbra 1989. Povolenie je udeľované Štátnym sekretariátom pre ekonomické záležitosti (SECO) Švajčiarskej konfederácie. Pre vyhľadanie registrácie spoločnosti V&V Services, ako aj pracovných oblastí, do ktorých má povolenie sprostredkovať zamestnanie, kliknite tu: http://www.avg-seco.admin.ch/WebVerzeichnis/ServletWebVerzeichnis
ID: 3620553  Dátum zverejnenia: 13.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4.400 €