Reagujte bez životopisu

Kontrolór kvality

V-V CONTROL s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 9 EUR/hod.8 - 9 €/h.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- realizácia vstupnej, medzioperačnej a
výstupnej kontroly
- oprava a úprava dielov(jedná sa o prípadne
prešívanie chybných vysortovaných dielov)
- zodpovednosť za kvalitu dielov po výstupnej
kontrole
- prijímanie opatrení pre potreby
zabezpečenia kvality
- spolupráca s ostatnými oddeleniami

- práca na živnosť od 8€-9€/h
- príspevok doprava 20€/mesiac

Od kvalitárov očakávame:
- Praktické skúsenosti so zabezpečovaním a
kontrolou kvality QW
- Technické myslenie, zmysel pre detail,
skúsenosť so šijacím strojom
- Zodpovednosť, dôslednosť, flexibilita, samostatnosť, zručnosť.

Práca v stabilnej spoločnosti:
Príplatky cestovné 20€/ mesiac.
Možnosť ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Podmienkou je skúsenosť s prešívaním opráv dielov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Služby v automobilovom priemysele výroba, logistika.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Praktické skúsenosti so zabezpečovaním a kontrolou kvality
- Technické myslenie, zmysel pre detail, skúsenosti na šijacom
stroji

V-V CONTROL s.r.o. pôsobí v oblasti automobilového, strojárskeho a drevospracujúceho priemyslu so zameraním na triedenie, opravy, úpravy a kontrolu kvality dielov pre klientov v rozličných odvetviach. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/11683-2)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3498049  Dátum zverejnenia: 26.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 - 9 EUR/hod.8 - 9 €/h.