Operátor logistiky (VZV)/ skladový pracovník/ pikér

V-V CONTROL s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Malacky
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva prácu ako vodič VZV a vodič ťahača distribučných súprav, jazdí po určených trasách v pridelenom sektore výrobnej prevádzky
- zásobuje výrobné linky potrebnými dielmi v reálnom čase a v súlade so zásadami alternatívnej logistiky
- napĺňa a pripravuje vozíky distribučných súprav nakládka/vykládka LKW (kamiónov)
- prebaľuje materiál z veľkých balení do malých balení
- manipuluje, vyprázdňuje, skladuje palety, kontajnery a prepravky s materiálom
- podáva hlásenia o vzniknutých anomáliách nadriadenému pracovníkovi
- dodržiava a aplikuje bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy
- pri práci sa riadi internými predpismi spoločnosti

Práca v stabilnej spoločnosti
Práca v dvojzmennej, trojzmennej, štvorzmennej prevádzke
Bonusový príplatok
Iné v zmysle Z.z. č.124/2006 § 58 Zákonníka práce
Ostatné sociálne benefity podľa Agentúry dočasného zamestnávania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Práca v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Platný preukaz obsluhy motorových vozíkov – VZV trieda I, kategória „C, W1“
Prax na VZV minimálne 1 rok, prax v logistike výhodou
Ochota a chuť pracovať na zmeny
Schopnosť rýchlo sa učiť a ďalej sa vzdelávať
Odolnosť voči stresu a záťaži
Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť a zodpovedný prístup k práci
Znalosť MS Excel, MS Word

V-V CONTROL s.r.o. pôsobí v oblasti automobilového, strojárskeho a drevospracujúceho priemyslu so zameraním na triedenie, opravy, úpravy a kontrolu kvality dielov pre klientov v rozličných odvetviach. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/11683-2)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2599267  Dátum zverejnenia: 12.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1300