Reagujte bez životopisu

Projektant statik

V-Statik s.r.o.

Miesto práce
Námestovo
Druh pracovného pomeru
živnosť
1 400 - 2 500 EUR/mesiacMzda závisí na skúsenostiach uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- statické výpočty a modelovanie železobetónových, oceľových a drevených nosných konštrukcií
- vypracovanie dokumentácie pre rôzne stupne projektu
- komunikácia s účastníkmi projekčného tímu – architektom a ostatnými profesiami
- komunikácia so stavbou a obhliadky v priebehu realizácie

– po zapracovaní dobré finančné ohodnotenie
- stabilné a perspektívne podmienky
- odmeny
- práca v mladom kolektíve na projektoch doma i v zahraničí
- profesijný rast pod vedením kolegov s dlhoročnou praxou
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- pravidelné teambuildingové aktivity

Informácie o výberovom konaní

www.v-statik.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ovládanie programov Scia Engineer - nutnosť
- Ovládanie programov RIB,Idea statica - výhodou

Spoločnosť V-Statik je progresívnym lídrom v oblasti projektovania a statiky stavebných konštrukcií. Firma, ktorá je na slovenskom trhu od roku 2011, má bohaté skúsenosti s technicky náročnými projektami doma aj v zahraničí.
Odborný tím ambicióznych projektantov a statikov v úzkej spolupráci s „výrobou“ a „realizáciou“ objektov ponúka čo najoptimálnejšie riešenia pre konkrétne typy projektov.
Snahou je plne vyhovieť požiadavkám zákazníka na základe efektívnych individuálnych riešení a flexibilného prístupu. Odbornosť, kvalita a profesionalita sú základom pre komplexné projekčné riešenia a služby. Dôvera zákaznika a optimalizácia pracovných procesov s pozitívnym ekonomickým efektom sú trvalým pilierom spoločnosti.
Spoločnosť V-STATIK sa podieľala na mnohých projektoch, ako sú kultúrne a štátne inštitúcie, priemyselné a športové objekty, obchodné centrá, kancelárske budovy, ale i drobné stavby.
Firma ponúka vypracovanie projektov statiky a architektúry pre stavebné konanie, realizačné a výrobné dokumentácie nosných konštrukcií s využitím najnovších technológií svetového trendu. Venuje sa aj návrhom a komplexným projektom opláštenia a zastrešenia priemyselných hál.

Viac informácii na stránke www.v-statik.sk
ID: 4397446  Dátum zverejnenia: 23.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac