Rozpočtár / kalkulant

V.I.Trade s.r.o.

Miesto práce
V.i.trade s.r.o., Novozámocká, Nitra-Horné Krškany
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR (fix) . Dohodnutá nástupná mzda môže byť aj vyššia v závislosti od kvalifikácie, skúsenosti a miery splnenia požadovaných predpokladov na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie cenových ponúk a rozpočtov v oblasti TZB pre odberateľov,
- kontrola projektovej dokumentácie,
- tvorba výkazu výmer z projektovej dokumentácie,
- kontrola a vyhodnotenie ponúk subdodávateľov,
- komunikácia s externými dodávateľmi pri príprave ponúk,
- kontrola plnení rozpočtu počas realizácie,
- obhliadky stavieb,
- spolupráca pri prípravnej a realizačnej fáze projektov,
- spolupráca a podpora technického oddelenia,
- príprava dopytov, objednávok, dokumentácií, projektov skutočného vyhotovenia,
- komunikácia s projektantmi, investormi, obchodnými zástupcami, subdodávateľmi

Sme tím, ktorý má svoje hodnoty a svojim zamestnancom ponúkame prácu v stabilnej a rastúcej spoločnosti, možnosti ďalšieho vzdelávania, zázemie stabilného holdingu STEFE.

Svoje profesijné životopisy zasielajte na kontaktné údaje spoločnosti.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, vyhradzujeme
si však právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí plne spĺňajú stanovené kritériá a úspešne
prejdú interným výberom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Osobné údaje uchádzačov uvedené v zaslaných životopisoch budú spracované v rámci skupiny
STEFE. Informačnú povinnosť nájdete na www.stefe.sk v sekcii ochrana osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Úspešný kandidát je komunikatívny, samostatný, precízny a presný, má schopnosť analyticky a
kriticky uvažovať. Od kandidátov očakávame výbornú znalosť práce s PC, výhodou bude prax a
skúsenosti z oblasti energetiky, špeciálne tepelnej energetiky, vykurovania a obnovy bytového fondu v rozsahu min. 2 rokov. Znalosť Nemeckého jazyka prípadne Anglického jazyka výhodou.

Spoločnosť V.I.Trade s.r.o. je dlhodobo stabilnou spoločnosťou poskytujúcou svoje služby od roku 1993. Od roku 2019 je súčasťou skupiny STEFE, dynamicky sa rozvíjajúcim národný holdingom, ktorý so svojimi dcérskymi spoločnosťami zaujíma poprednú trhovú pozíciu v oblasti tepelného hospodárstva a v súčasnosti hľadá vhodného kandidáta/-tku na posilnenie existujúceho pracovného tímu.

Spoločnosť V.I.Trade s.r.o. patrí medzi popredných dodávateľov materiálov a prác v oblasti inštalácií systémov vykurovania, vody a plynu pre bytovú a komunálnu sféru. Nosnými činnosťami spoločnosti sú dodávka, montáž, rekonštrukcia rozvodov ÚK, TÚV, SV, plynu, kanalizácie, kompletné dodávky kotolní, meracej a regulačnej techniky, vykurovacej a klimatizačnej techniky a servisná činnosť v daných oblastiach.

Medzi popredné činnosti patrí:
- Dodávka a montáž technologických celkov
- Montáž zdrojov tepla s využitím obnoviteľných zdrojov energie
- Montáž teplovodných, horúcovodných a parných kotolní
- Montáž odovzdávacích staníc tepla
- Montáž kogeneračných jednotiek
- Montáž, opravy, rekonštrukcie, údržba a revízie tlakových zariadení
- Montáž, opravy, rekonštrukcia, údržba a revízie plynových zariadení
- Montáž a rekonštrukcie potrubných rozvodov ÚK, SV, TÚV, plynu a kanalizácie
- Ústredné vykurovanie
- Rekonštrukcia rozvodov v bytových domoch
- Kompletné dodávky a montáž MaR a elektroinštalácií
- Hydraulické vyregulovanie vonkajších a vnútorných rozvodov vykurovania
- Zdravotechnické inštalácie

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3743394  Dátum zverejnenia: 20.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR (fix) . Dohodnutá nástupná mzda môže byť aj vyššia v závislosti od kvalifikácie, skúsenosti a miery splnenia požadovaných predpokladov na danú pozíciu.