Technik stavebného oddelenia

V I K O spol. s r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica-Považská Teplá
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacod 1100€/mesiac - výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie pridelených zákaziek v oblasti stavebnej výroby (oceľové konštrukcie, opláštenie, strechy)
• rezervácia stavebných mechanizmov,
• vypracovanie harmonogramu prác s ohľadom na postupnosť prác,
• koordinácia subdodávateľov (živnostníci) a operatívne riešenie problémov na stavbe,
• kontrola na stavbe, t.j. práca vyžaduje cestovanie v rámci SR
• riešenie reklamácií,
• kontrola dodávateľských faktúr, odsúhlasenie vykonaných prác.

- stabilná práca,
- príjemný pracovný kolektív,
- možnosť kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vedomosti v oblasti stavebných materiálov a stavebných konštrukcií,
- vedenie ľudí
- komunikatívnosť
- organizovanie a plánovánie práce
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- čítanie výkresovej dokumentácie

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993. Hlavným výrobným programom je výroba, montáž oceľových konštrukcií, ako sú priemyselné haly, skladové a administratívne objekty. Zabezpečujeme komplexnú dodávku od spracovania dielenskej dokumentácie, cez výrobu, povrchovú úpravu až po montáž u zákazníka.
Okrem oceľových konštrukcií máme samozrejme veľké skúsenosti aj s výrobou rôznych iných zámočníckych výrobkov. Kvalitu našich výrobkov zaručujú vyškolení odborníci či najmodernejšie zariadenia vo výrobe, čo dokazujú aj certifikáty, ktorých sme držiteľom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Zuzana Proksová
Tel.: +421911577790
E-mail: poslať životopis
ID: 3640030  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac