Reagujte bez životopisu

Projektový manažér v oblasti vzdelávania

V a V Akademy, s.r.o.

Hlavná 50, Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 030 - 2 000 EUR/mesiacZákladný plat + osobné hodnotenie + prémie za dosiahnuté výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava projektov pre akreditované vzdelávacie programy,
- vypracovanie učebného plánu a osnov, komunikácia s lektormi a garantmi vzdelávacích programov,
- zabezpečenie požadovanej dokumentácie v rámci procesu akreditácie,
- oslovovanie a výber nových lektorov vzdelávacích programov,
- zmeny vzdelávacích programov,
- rozbiehanie a nastavovanie nových vzdelávacích programov,
- zabezpečovanie učebných materiálov pre vzdelávacie programy,
- príprava informačných materiálov o vzdelávacích programoch,
- predkladanie cenových ponúk k verejným zákazkám,
- realizácia vzdelávacích projektov,
- hľadanie potencionálnych partnerov/ odberateľov v oblasti realizácie vzdelávacích aktivít,
- zverejňovanie pracovných ponúk na pozície zamestnancov a lektorov spoločnosti na webových portáloch,
- selekcia vhodných uchádzačov,
- komunikácia so záujemcami a dohadovanie osobných pohovorov.

- zaujímavá práca v jednej z najväčších vzdelávacích spoločností v SR,
- práca v príjemnom kolektíve a v moderných priestoroch spoločnosti,
- zamestnanecké benefity, príspevok na MULTISPORT kartu
- možnosť ďalšieho vzdelávania bezplatne alebo za zvýhodnené ceny,
- korektný a priateľský prístup zo strany spoločnosti,
- motivujúce finančné ohodnotenie oceňujúce aktivitu a záujem o prácu.
- po odpracovaní 1 roka, skrátenie prac. času za rovnakých platových podmienok,
- firemný mobilný telefón, notebook,
- firemné teambuildingy.

Hľadáme šikovných, samostatných a dynamických ľudí s chuťou pracovať na rôznych projektoch, prevažne v oblasti vzdelávania.
Ak máte skúsenosti s prácou v obdobnej oblasti, radi sa učíte a pracujete na sebe, neváhajte a prihláste sa na túto pozíciu. Radi Vás zaškolíme a pomôžeme Vám stať sa dôležitou súčasťou nášho VaV teamu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Komunikatívnosť, analytické myslenie, spoľahlivosť, zodpovednosť a lojálnosť

Spoločnosť V a V Akademy, s.r.o. patrí k členom skupiny VaV, ktorá poskytuje tradičné kvalitné vzdelanie pre všetkých formou vzdelávacích a rekvalifikačný kurzov. Predstavujeme modernú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorá je postavená na tradícii, odbornosti a profesionalite.
Vzdelávacie programy organizujeme pre individuálnych záujemcov, ako aj pre skupiny, mestá a obce, poskytovateľov sociálnych služieb, zamestnávateľov, a pod.

Medzi hlavné výhody našich vzdelávacích programov patrí:
• vysoká kvalita výučby zaručená skúsenými lektormi z praxe,
• optimálna dĺžka vzdelávacích programov,
• maximálna flexibilita zo strany organizátora,
• vzdelávacie programy nastavené podľa individuálnych potrieb klienta,
• možnosť úhrady za vzdelávanie na splátky bez navýšenia ceny,
• zľavy pre uchádzačov, ktorí sú evidovaní na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny SR,
• e-learningová forma vzdelávania,
• dištančné vzdelávanie prostredníctvom platformy Microsoft Office 365 - MS TEAMS, ktorá umožňuje realizovať online videokonferencie vzdelávania v reálnom čase.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4781871  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 030 EUR/mesiac