Reagujte bez životopisu

Informatik / IT technik / aplikačný programátor

V a V Akademy, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 50, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
marec /apríl 2024
1 200 - 2 000 EUR/mesiaczákladný plat + osobné hodnotenie + zaujímavé odmeny za splnené úlohy a aktivitu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• správa a údržba vnútropodnikových systémov na spracovanie objednávok, evidencie majetku a ďalších interných záležitostí
• prepájanie dát medzi systémami
• vytváranie a správa webových stránok pre naše spoločnosti
• zabezpečenie dát a ich ochrana

- odmeny za splnené úlohy
- zaujímavá práca v mladom a príjemnom kolektíve
- práca v moderných a atraktívnych priestorov spoločnosti v centre mesta Prešov
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- flexibilná pracovná doba
- zamestnanecké benefity
- príspevok na multi-sport kartu
- firemné teambuildingy

Výberové konanie prebieha viackolovo. Po telefonickom pohovore pozveme uchádzača na osobné stretnutie, v prípade postupu do druhého kola mu umožníme preukázať praktické zručnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

JavaScript - Mierne pokročilý
MySQL - Mierne pokročilý
PHP - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s programovaním v jazyku PHP a JavaScript
- skúsenosť s inými programovacími jazykmi výhodou
- skúsenosť s databázami MySQL

Spoločnosť V a V Akademy, s.r.o. patrí k členom skupiny VaV, ktorá poskytuje tradičné kvalitné vzdelanie pre všetkých formou vzdelávacích a rekvalifikačný kurzov. Predstavujeme modernú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorá je postavená na tradícii, odbornosti a profesionalite.
Vzdelávacie programy organizujeme pre individuálnych záujemcov, ako aj pre skupiny, mestá a obce, poskytovateľov sociálnych služieb, zamestnávateľov, a pod.

Medzi hlavné výhody našich vzdelávacích programov patrí:
• vysoká kvalita výučby zaručená skúsenými lektormi z praxe,
• optimálna dĺžka vzdelávacích programov,
• maximálna flexibilita zo strany organizátora,
• vzdelávacie programy nastavené podľa individuálnych potrieb klienta,
• možnosť úhrady za vzdelávanie na splátky bez navýšenia ceny,
• zľavy pre uchádzačov, ktorí sú evidovaní na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny SR,
• e-learningová forma vzdelávania,
• dištančné vzdelávanie prostredníctvom platformy Microsoft Office 365 - MS TEAMS, ktorá umožňuje realizovať online videokonferencie vzdelávania v reálnom čase.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4683020  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac