Čašník-Servírka

V A S Gastronomy s.r.o.

Miesto práce
Dolná 42, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1150 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, podávanie informácií o ponuke tovarov a služieb , starostlivosť o zákazníkov, účtovanie cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu, kontrola stavu zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár.Práca na hlavný pracovný pomer.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

1

Požadujeme : stredoškolské vzdelanie, prax v odbore 1 rok, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, ovládanie práce s registračnou pokladňou, základy, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, flexibilitu, teamový hráč a dobrý zdravotný stav.

Reštaurácia FRAIS sa nachádza v historickom centre mesta na pešej zóne.Spoločnosť funguje od roku 2008.
Reštaurácia FRAIS Banská Bystrica
Počet zamestnacov v našej reštaurácií je 14.
FRAISbb.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Reštaurácia FRAIS
Dolná 42
974 01 Banská Bystrica
ID: 3065460   Dátum zverejnenia: 3.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1150 eur