Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Tipér na financovanie ( lízing/úver )vozidiel do 3,5t

UVOK, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
50 - 100 EUR/hod.výplata formou okamžitej odmeny za úspešný obchod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viete o niekom, čo potrebuje lízing/úver?
Sem s ním!
Vyhľadávanie obchodných príležitostí - financovanie motorových vozidiel do 3,5t ( osobné, dodávky ).
Vašou úlohou bude skontaktovanie potencionálneho záujemcu o kúpu vozidla ( občan/podnikateľ ), prípadne záujemcu o spätné financovanie vozidla a dodanie kontaktu.
Źiadne behania, papiere, len kontakt - tým to pre Vás končí.
Po úspešnom schválení, podpise zmlúv a vyplatení prostriedkov z úveru bude vyplatená tipérska provízia - absolútna serióznosť a čestnosť.
Prosím úver len na vozidlá.
celé Slovensko

práca popri zamestnaní
zaujímavá odmena

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť sa špecializuje na financovanie vozidiel do 3,5t
ID: 4585292  Dátum zverejnenia: 23.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 50 EUR/hod.