Reagujte bez životopisu

Farmaceut

ÚVN SNP Ružomberok - FN

Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok, Generála Miloša Vesela, Ružomberok
Termín nástupu
Dohodou
1 657 EUR/mesiacV zmysle osobitných právnych predpisov farmaceut bez špecializácie - od 1657,00 eur/mes farmaceut špecializácia - od 2739,00 eur/mes ostatné zložky mzdy v zmysle platnej kolektívnej zmluvy a zákona o zdravotníckych pracovníkoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Samostatná odborná činnosť pri zabezpečovaní, príprave, kontrole, uchovávaní a výdaji liekov, liečiv pomocných látok a zdravotníckych pomôcok, konzultačná činnosť o liekoch a zdravotníckych pomôckach. Farmaceutická a laboratórna činnosť v lekárni pri poskytovaní lekárenskej starostlivosti vykonávaná farmaceutom.​

  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • zvýhodnené príspevky na stravovanie
  • dovolenka nad rámec Zákonníka práce
  • príspevok na účasť na kultúrnych a športových podujatiach, na služby na regeneráciu pracovnej sily a na starostlivosť o zamestnancov
  • príspevok na sociálnu výpomoc

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.5.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Prax na pozícii/v oblasti

Bez požiadavky na prax

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti farmácie
  • Znalosť farmaceutických produktov a ich interakcií
  • Dobrá komunikácia s klientmi a zamestnancami
  • Skúsenosti s používaním softvéru pre farmaceutickú prácu
  • Flexibilita, adaptabilita a tímová spolupráca

Ústredná vojenská nemocnica SNP - FN Ružomberok - vojenské zdravotnícke zariadenie, plne však realizuje všetky zásady celoštátneho Liečebného poriadku, ide o nemocnicu typu III.A, zriaďovateľom je Ministerstvo obrany SR. K dispozícii je veľký, krásne upravený vonkajší nemocničný areál, ktorý umožňuje ďalší rozvoj nemocnice....

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Uličná
Tel.: 044 438 2440
E-mail: poslať životopis
ID: 4816994  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 657 EUR/mesiac