Technický dozor investora

ÚVN SNP Ružomberok - FN

Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok, Považská, Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
1 169 EUR/mesiacostatné zložky mzdy podľa platnej kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spolupráca pri - výbere staveniska, pri predprojektovej a projektovej príprave investícií, pri zmluvných dojednaniach s dodávateľom stavby, odovzdanie staveniska dodávateľom, spolupráca pri verejnom obstarávaní dodávateľa stavby, spolupráca pri stavebných konaniach, kontrola dodržiavania podmienok stavebného povolenia a opatrení štátneho stavebného dohľadu po dobu realizácie stavby, kontrola vecnej správnosti a úplnosti podkladov a dokladov predkladaných zhotoviteľom stavby ......

príspevok na stravovanie, príspevok na kultúrne, športové podujatia, na služby na regeneráciu pracovnej sily, vianočný príspevok, príspevok na sociálnu výpomoc

Informácie o výberovom konaní

žiadame zaslať žiadosť + životopis

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

10

Počet rokov praxe

10

samostatnosť pri riešení úloh

Ústredná vojenská nemocnica SNP - FN Ružomberok - vojenské zdravotnícke zariadenie, plne však realizuje všetky zásady celoštátneho Liečebného poriadku, ide o nemocnicu typu III.A, zriaďovateľom je Ministerstvo obrany SR. K dispozícii je veľký, krásne upravený vonkajší nemocničný areál, ktorý umožňuje ďalší rozvoj nemocnice....

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4079315  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 169 EUR/mesiac