Lekár na klinike nukleárnej medicíny (Ref. č.: 2/12/2018)

ÚVN SNP Ružomberok - FN

Ústredná vojenská nemocnica Slovenského národného povstania, Generála Miloša Vesela, Ružomberok, Slo
Termín nástupu
podľa dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
lekár bez špecializácie - 1193,00 eur/mesačne, lekár špecialista 2195,00 eur/mesačne + osobný príplatok, iné zložky mzdy v zmysle kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie zdravotnej starostlivosti

stabilná práca, možnosť sebarealizácie, odborného rastu, príjemné prostredie, príspevok na stravovanie, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.1.2019 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nukleárna medicína

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť PC

Ústredná vojenská nemocnica SNP - FN Ružomberok

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

ÚVN SNP Ružomberok
Gen. Miloša Vesela 21
03426 Ružomberok

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Uličná
Tel.: 044 438 2440
E-mail: poslať životopis
ID: 3561987   Dátum zverejnenia: 17.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   lekár bez špecializácie - 1193,00 eur/mesačne, lekár špecialista 2195,00 eur/mesačne + osobný príplatok, iné zložky mzdy v zmysle kolektívnej zmluvy