Koordinátor NIS - programátor (Ref. č.: 2)

ÚVN SNP Ružomberok - FN

Miesto práce
Gen. Miloša Vesela 21, Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
podľa odpracovaných rokov + dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manažovanie prístupových práv pre užívateľov pracujúcich v NIS, administrácia-nastavenie parametrov a úprava prostredia NIS, správa číselníkov, ich aktualizácia a ich priraďovanie k pracoviskám v NIS Clinicom a SVALZ v závislosti od platných zmlúv s poisťovňami, školenie užívateľov a bežný užívateľský support, koordinácia komunikácie medzi NIS a ostatnými systémami v nemocnici, správa a testovanie nových verzií SV a novéhéo nastavenia SV: CareCentrer, eHealth, eRecept, eLab, ePZP, DRG..., kontrola a oprava nekompletnosti, opravy užívateľských chýb, zasielanie požiadaviek na support a zavádzanie nových rutín medzi používateľmi, tvorba šablón dokumentov-WORD podľa požiadaviek užívateľov v súlade s ISO, účtovanie a tvorba dávok pre poisťovne z NIS(CC), IS laboratórnych (6aplikácií)a detašovaných pracovísk (Adam), vytváranie dávok pre NCZI a sociálnu poisťovňu a zostáv pre finančné oddelenie

stravovanie, ubytovanie, príspevok-DDS

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technicko-informatického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívna zručnosť

Ústredná vojenská nemocnica SNP - FN v Ružomberku

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

ÚVN SNP Ružomberok
Gen. Miloša Vesela 21
03426 Ružomberok

Kontakt

ID: 3274134   Dátum zverejnenia: 28.12.2017