Vedúci ekonomiky a účtovania

ÚVN SNP Ružomberok - FN

Miesto práce
Gen. Miloša Vesela 21, 034 26 Ružomberok, okres Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
podľa platnej kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koncepčná a analytická činnosť a príprava podkladov na rozhodovanie o finančno-ekonomických otázkach spadajúcich do rozsahu zamestnávateľa, komplexné zabezpečovanie prác na úseku ekonomických a prevádzkových činností

- kvalitné stravovanie zamestnancov a k tomuto účelu je poskytnutý príspevok na stravovanie
- príspevok na sociálnu výpomoc – poskytujú sa pri ťažkých životných situáciách zamestnancov (živelné pohromy, choroba, úmrtie v rodine a pod,) Poskytujú sa peňažnou ale i nepeňažnou formou.
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS).

Žiadosť o účasť na výberovom konaní, motivačný list, štruktúrovaný životopis, výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace, overenú kópiu diplomu, súhlas so spracovaním osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti a štruktúrovanom životopise a čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony zašlite na adresu: ÚVN SNP Ružomberok – fakultná nemocnica, Oddelenie ľudských zdrojov, ul. Gen. Miloša Vesela 21, 034 26 Ružomberok najneskôr do 12. januára 2018 v obálke s označením „výberové konanie – vedúci oddelenia ekonomiky a účtovania - neotvárať“.
Prvé kolo výberového konania bude ukončené vyhodnotením doručených žiadostí. Termín uskutočnenia druhého kola výberového konania bude určený dodatočne a písomne oznámený všetkým uchádzačom, ktorí splnia podmienky účasti na výberovom konaní v súlade so zákonom 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme. Výberové konanie sa uskutoční pohovorom.

Za účelom spracovania Vašich osobných údajov pri zavedení predzmluvných vzťahov na základe výberového konania na inzerovanú pozíciu budú Vaše osobné údaje spracovávané do skončenia výberového konania na inzerovanú pozíciu a následne zlikvidované.
Vaše práva dotknutej osoby sa spravujú § 28 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Výberové konanie sa bude riadiť podľa zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy

Počet rokov praxe

10

• odborná prax v oblasti ekonomiky minimálne 10 rokov
• min. 5 rokov vo vedúcej pozícií
• prax vo verejnej správe resp. štátnej správe vítaná
• samostatnosť a zodpovednosť
• analytické myslenie
• presnosť pri spracovaní údajov
• flexibilita

Ústredná vojenská nemocnica SNP - FN Ružomberok - vojenské zdravotnícke zariadenie, plne však realizuje všetky zásady celoštátneho Liečebného poriadku, ide o nemocnicu typu III.A, zriaďovateľom je Ministerstvo obrany SR. K dispozícii je veľký, krásne upravený vonkajší nemocničný areál, ktorý umožňuje ďalší rozvoj nemocnice....

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3266740  Dátum zverejnenia: 13.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa platnej kolektívnej zmluvy