Lekár - oftalmológ

UVEA KLINIKA, s.r.o.

Miesto práce
Zelená 10888/1a, 036 01 Martin-Priekopa
Termín nástupu
Ihneď resp. po vzájomnej dohode
1 820 - 5 000 EUR/mesiacUvedená mzda je nástupná mzda pre absolventa. S pribúdajúcou praxou zásadný nárast mzdy. Viac informácií bude poskytnutých na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu hľadáme lekára, ktorý nám pomôže dosahovať našu víziu - poskytovať našim pacientom vysoko odbornú, komplexnú liečbu na jednom mieste, bez obmedzenia z nedostatočného vybavenia, v komfortných, moderných priestoroch, v priateľskej atmosfére s dôslednou organizáciou práce orientovanou voči potrebám pacientov i zamestnancov.

- Vzdelávanie je u nás na 1. mieste a preto podporujeme aktívnu participáciu našich lekárov na seminároch a prednáškach ako sú napríklad SFO Paríž či ESCRS (The European Society of Cataract and Refractive Surgeons).
- Sme otvorení publikačnej činnosti o čom svedčí aj niekoľko publikovaných kazuistík a článkov našich lekárov
- Práca v rámci moderného nadštandardne vybaveného pracoviska zameraného na komplexnú oftalmologickú zdravotnú starostlivosť
- Možnosť výberu konkrétneho zamerania v rámci oftalmológie podľa Vašich preferencií
- Možnosť rozvíjať svoje zručnosti až na úroveň očnej chirurgie (mikrochirurgia, laserová chirurgia, okuloplastická a estetická chirurgia)
- Možnosť byť súčasťou renomovaného a kvalifikovaného tímu
- Možnosť individuálneho nastavenia pracovného úväzku
financovanie vzdelávania
- Zamestnanecké benefity vrátane benefitov pre rodinných príslušníkov
- Karta multisport

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám zašlite Váš štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou o danú pozíciu na doleuvedenú e-mailovú adresu. V predmete správy prosím uveďte: "Záujem o prácu - Lekár"

V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. vo Vašej žiadosti, prosím, uveďte svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou UVEA KLINIKA s. r. o. v nasledovnom znení:

„Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti UVEA KLINIKA s. r. o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami UVEA KLINIKA s. r. o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo prípadnú budúcu možnosť zamestnania v relevantnej pracovnej oblasti. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú, pričom si vyhradzujem právo tento súhlas odvolať. V prípade odvolania tohto súhlasu spoločnosť UVEA KLINIKA s. r. o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje.“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekárska fakulta, všeobecné lekárstvo, zaradenie v predatestačnej príprave, atestácia v odbore vítaná

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Fons Enterprise - Základy
ZEISS FORUM - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ťah za využitím príležitosti pre intenzívny odborný a osobný rozvoj
- otvorenosť a vôľa pracovať s novými technológiami
- individualizmus sa u nás “nenosí“, kladieme dôraz na vzájomnú spoluprácu, pomoc a zdieľanie poznatkov a informácii
- úcta a rešpekt k pacientom i na konci pracovného dňa

Uvea je špecializovaná oftalmologická klinika zameraná na očnú mikrochirurgiu a prevenciu. Sme všestranne zameraní v oblastiach ako sú: ambulatná starostlivosť, refrakčná chirurgia, vitreoretinálna chirurgia a mikrochirurgia oka, estetika, detské očné centrum, očná optika a lekáreň. Komplexnú oftalmologickú diagnostiku a prevenciu poskytujeme aj v spádových ambulanciách: Dolný Kubín, Námestovo, Turčianske Teplice, Liptovský Mikuláš, Ružomberok.
V oftalmológii sa snažíme neustále posúvať a byť inovatívni.
Málokto vie, že sme boli prví na svete, ktorí sa podieľali na liečbe tupozrakosti pomocou 3D virtuálnej reality, operovali sivý zákal pomocou femtosekundového lasera ako prví na Slovensku alebo otvorili Detské očné centrum Dúhovka, ktoré je jedinečným konceptom prepojenia očnej škôlky a zdravotníckeho zariadenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4113694  Dátum zverejnenia: 6.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 820 EUR/mesiac