Zdravotná sestra v Očnej ambulancii v Liptovskom Mikuláši

UVEA KLINIKA, s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon práce sestry v modernej očnej ambulancii:
- príprava ambulancie vrátane súvisiacich prístrojov,
- samostatná realizácia vyšetrení pacientov vrátane asistencie pri vyšetreniach lekárovi,
- samostatné podávanie liečiv pacientom,
- vedenie súvisiacej zdravotnej dokumentácie pacientov,
- objednávanie a koordinácia liečby pacientov,
- podpora pri zabezpečení prevádzkyschopnosti ambulancie.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850 eur nástupný plat, po zaškolení garancia ďalšieho rastu mzdy

- motivujúce finančné ohodnotenie
- zamestnanecké benefity vrátane benefitov pre rodinných príslušníkov
- stabilná pracovná doba 7:00 - 15:30
- práca v tíme - viac sestier a lekárov
- systematické zaškolenie s intenzívnou podporou v skúšobnej dobe, podpora kontinuálneho vzdelávania
- priestor na sebarealizáciu v odborných činnostiach ako aj činnostiach súvisiacich s prevádzkou a rozvojom ambulancie
- práca v rámci moderného nadštandardne vybaveného pracoviska zameraného na komplexnú oftalmologickú zdravotnú starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ošetrovateľstvo

- aktívny prístup k pracovným povinnostiam
- nadštandardný pro-klientský prístup
- flexibilita pri plnení pracovných povinností
- schopnosť pracovať pod tlakom
- záujem o odborný a osobnostný rast
- komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť

UVEA Klinika je špičkovým pracoviskom očnej chirurgie nielen na Slovensku, ale aj na európskej úrovni. Poskytujeme očné vyšetrenia a operačnú liečbu klientom v každom veku a liečime väčšinu očných ochorení pacientov zo Slovenska ako i zo zahraničia. Súčasť skupiny UVEA Mediklinik sú aj očné ambulancie v spádových mestách Žilinského samosprávneho kraja.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Čsl.armády 3/10223
036 01 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Pyšný
E-mail: poslať životopis
ID: 3625329   Dátum zverejnenia: 20.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 eur nástupný plat, po zaškolení garancia ďalšieho rastu mzdy