Zdravotnícky asistent UVEA KLINIKA

UVEA DÚHOVKA, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
Dohodou
750 EUR/mesiacgarancia ďalšieho nárastu platu po zvládnutí pracovnej agendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o priestory ambulancie,
- asistencia pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti pacienta, obsluha prístrojov,
- podieľanie sa na zabezpečení plynulej prevádzky ambulancie,
- komunikácia s klientom,
- administratívna činnosť,
- práca s počítačom,
- dezinfekcia a sterilizácia nástrojov a prístrojov, dodržiavanie hygienicko-epidemiologického poriadku,
- práca v rámci sesterského teamu pracoviska.

- ponúkame náborový príspevok 500,- EUR,
- multisport karta,
- zamestnanecké benefity vrátane benefitov pre rodinných príslušníkov,
- stabilná pracovná doba 40 hod. týždenne,
- systematické zaškolenie s intenzívnou podporou v skúšobnej dobe,
- priestor na sebarealizáciu v odborných činnostiach ako aj činnostiach súvisiacich s prevádzkou a rozvojom ambulancie,
- práca v rámci moderného nadštandardne vybaveného pracoviska zameraného na komplexnú oftalmologickú zdravotnú starostlivosť.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám zašlite Váš štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou o danú pozíciu na doleuvedenú e-mailovú adresu. V predmete správy prosím uveďte: "Záujem o prácu - Zdravotnícky asistent".

V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. vo Vašej žiadosti, prosím, uveďte svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou UVEA KLINIKA s.r.o. v nasledovnom znení:

„Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti UVEA KLINIKA s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami UVEA KLINIKA s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo prípadnú budúcu možnosť zamestnania v relevantnej pracovnej oblasti. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú, pričom si vyhradzujem právo tento súhlas odvolať. V prípade odvolania tohto súhlasu spoločnosť UVEA KLINIKA s.r.o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Zdravotnícky asistent

- aktívny prístup k pracovným povinnostiam
- nadštandardný pro-klientský prístup
- flexibilita pri plnení pracovných povinností
- schopnosť pracovať pod tlakom
- záujem o odborný a osobnostný rast
- komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť

Poskytujeme špecializovanú ambulantnú starostlivosť v odbore oftalmológia a zároveň pripravujeme špeciálnu materskú školu pre deti s poruchami videnia.
Viac informácií na www.duhovka.sk
ID: 3929070  Dátum zverejnenia: 25.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac