Operátor/-ka Call centra

UTYLIS s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.9.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Telefonická komunikácia s klientmi
- Poskytovanie všeobecných informácií o produktoch
- Poskytovanie servisu, riešenie požiadaviek klientov
- Samostatnosť a zodpovednosť za kvalitu svojej práce
- Bežné administratívne práce
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami

Ponúka Vám prácu na infolinke - nejedná o aktívne oslovovanie, predaj cez telefón! Ide o poskytovanie informácií klientom, ktorí volajú na zákaznícku linku.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850

- Možnosť profesijného rastu
- Motivujúce platové ohodnotenie
- Zlepšenie komunikačných schopností

Hľadáme flexibilného človeka. Ponúkame možnosť pracovať aj na iných oddeleniach spoločnosti.

V prípade záujmu o danú pozíciu zasielajte prosím Váš životopis spolu s motivačným listom v SLOVENSKOM JAZYKU.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.9.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v call centre min 1 rok (brigáda, TPP) je výhodou
- veľmi dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie

Sme spoločnosť ktorá dlhodobo dodáva energie na slovenský trh. Potrpíme si na kvalitný zákaznícky servis a dobré vzťahy so zákazníkom. Snažíme sa oblasť dodávky uchopiť tak, aby sme boli čo najbližšie k spotrebiteľovi a jeho životným potrebám. Do obchodovania s elektrinou a plynom vnášame i spoločenskú zodpovednosť, ktorej sme si, ako silná firma, vedomí. Preto každému klientovi GARANTUJEME nižšie ceny než ponúkajú dominantní dodávatelia a zároveň každý, kto sa stane naším klientom, pomáha celospoločensky a automaticky, lebo aj vďaka nim prispievame na dobročinné účely.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Ružinovská 42
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Adriana Komačka
E-mail: poslať životopis
ID: 2400132   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850