Technik BOZP

UT Umwelt - und Transporttechnik, s.r.o.

Miesto práce
Dolná Streda
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacOd 1 800 EUR/mesiac v závislosti od skúsenosti kandidáta + náborový bonus 500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bezpečnosť a zdravie našich pracovníkov je na prvom mieste.

Považujete sa za skúseného kandidáta v oblasti BOZP, PO, ŽP ?

Ak hľadáte novú výzvu, neváhajte nám poslať životopis. Radi vybraným kandidátom predstavíme ponuku bližšie.

- aktívne sledovanie denného stavu bezpečnosti vo výrobnej časti, a včasné odstraňovanie potencionálnych rizík

- vstupné a opakované školenie pracovníkov v oblasti BOZP a PO a sledovanie ich platnosti

- monitorovať, dodržiavať a zlepšovať integrovaný systém manažérstva bezpečnosti, ochrany zdravia a životného prostredia v súlade s ISO 14001, ISO 45001

- spravovať dokumentáciu BOZP a ŽP  analyzovať, implementovať a finálne aplikovať zmeny v oblasti BOZP a ŽP

- konzultovať zmeny, organizovať školenia v oblasti BOZP a ŽP pre zamestnancov spoločnosti

- pravidelne spracovávať a podávať hlásenia na BOZP a ŽP a OPP na rôznych úrovniach

- kooperovať s riaditeľom čo sa týka rozvoja a školení a činností s tým súvisiacich

- 100,- € výkonnostný bonus
​- 500,- € nástupný bonus
​- 500,- € bonus za odporúčanie nového zamestnanca
​- obed za 2,- €
​- stabilné pracovné miesto
​- príspevok na dopravu do zamestnania
​- dochádzkový bonus
​- príspevok pri jubileách
​- nadštandardná zdravotná starostlivosť
​- iné sociálne výhody
​- všetky príplatky podľa zákonníka práce
​- príspevok do III dôchodkového piliera​

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.5.2024 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odborná spôsobilosť technik PO

- právne povedomie BOZP a Zákonníka práce

- interný audítor ISO 45001 výhodou

- osvedčenie o spôsobilosti na úseku civilnej ochrany obyvateľstva výhodou

- kurz prvej pomoci výhodou

- komunikačné schopnosti, samostatnosť

- organizačné schopnosti

- prirodzená autorita

- odolnosť voči stresu

Firma zaoberajúca sa výrobou kontajnerov a dopravnej techniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Oláh
E-mail: poslať životopis
ID: 4815211  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac