Všeobecná sestra na lůžka Dermatovenerologického oddělení ÚVN

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Vojenská fakultní nemocnice Praha, U Vojenské nemocnice, Praha 6, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Nástup možný po dohodě.
Mzdové podmínky (brutto)
32 700 - 48 000 Kč/měsícNavíc příplatky dle ZP za víkendy a noční směny, za přesčasy, roční odměny.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ošetřovatelská péče v oboru kožního lékařství znamená příjemný kompromis mezi internou a chirurgií – péče o pacienty s interními chorobami, s adekvátním množstvím převazů a využitím operačního ambulantního sálku či ojedinělého ultrazvukového přístroje Sonoca v léčbě chronických ran.

ÚVN patří mezi pouhá tři pracoviště v Praze, která mají možnost zajišťovat dermatovenerologickou péči v lůžkové části. Pečujeme zde o dospělé pacienty všech věkových kategorií, většinou v rámci krátkodobější hospitalizace, jejíž cílem je zvládnout akutní fázi onemocnění a následně převést pacienta do ambulantní péče. Zajímavým protipólem akutních stavů je zajištění následné ošetřovatelské péče ve dvou pokojích oddělení. Velmi často jsou tato lůžka využívána pro péči o naše válečné veterány. S úspěchem zde aplikujeme prvky smyslové aktivizace, dlouhodobě spolupracujeme s dobrovolnickým centrem, pořádáme různé aktivizační a kulturní akce, pravidelně je uskutečňována canisterapie.

Dermatovenerologie je výukovým pracovištěm budoucích všeobecných sester 3. LF UK, v rámci celoživotního vzdělávání jsou pro kolegy z jiných pracovišť pořádány kurzy Ošetřovatelská péče u pacientů s bércovými vředy a Použití zevních léčiv v ošetřovatelské péči u vybraných skupin pacientů.

Příjemným bonusem k zajímavé a pestré práci na našem oddělení je i nadstandardní prostředí nebo každoměsíční využití kosmetické péče zdarma.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené + 3 dny dalšího pracovního volna navíc
- propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
- vzdělávací aktivity (specializační vzdělávání, certifikované a akreditované kvalifikační kurzy, semináře, kongresy, sympozia, e-learningové i prezenční formy dalšího vzdělávání)
- příspěvky pro zaměstnance na dovolenou, kulturu, sport, MULTISPORT karta, masáže, vitamíny, očkování, penzijní připojištění, jazykové kurzy, Cafeteria systém (již po 1 roce)
- příspěvky pro děti zaměstnanců na dovolenou, léčebné pobyty, tábory, sport (již po 1 roce)
- mateřská školka Střešovanka
- kvalitní dotované stravování (obědy za 42 Kč)
- ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 1.400,- Kč/měsíc)
- slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb
- program podpory zdraví (sportovní akce zdarma - jóga, posilovna, tělocvična, kondiční cvičení aj.)
- další služby (kosmetika, sauna, kadeřnictví, masáže, kavárna, prodejny potravin a další)

Informace o náboru

Nástup možný kdykoliv po dohodě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb.
- aktivní a zodpovědný přístup k práci
- schopnost týmové spolupráce
- znalost práce na PC
- zdravotní způsobilost
- bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha je moderní nemocnice se špičkovým technologickým zázemím a příjemným pracovním prostředím.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4075999  Dátum zverejnenia: 8.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 32 700 Kč/měsíc