Metodik vzdelávania

Ústredie ľudovej umeleckej výroby

Miesto práce
Obchodná 64, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Platové podmienky v zmysle zákona 553/2003 Z.z. v platnom znení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. 1. zabezpečuje komplexne výkon vzdelávacích činností ÚĽUV prostredníctvom RCR ÚĽUV Bratislava ako metodického, koordinačného, poradenského, informačného a vzdelávacieho pracoviska pre ľudovú umeleckú výrobu, tradičné a súčasné remeslá,
2. metodicky zabezpečuje vzdelávaciu činnosť regionálnych centier remesiel,
3. analyzuje stav učebných osnov, učebných metód a navrhuje potrebné zmeny a vylepšenia,
4. zabezpečuje vypracovanie a vydávanie študijných a iných odborných materiálov pre kurzovú činnosť,
5. organizuje a koordinuje odborné vzdelávacie aktivity jednotlivých cieľových skupín,
6. vedie a zodpovedá za administratívu a štatistické výstupy vzdelávacích aktivít.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogika, andragogika, kulturológia, etnológia

Jazykové znalosti

Slovinský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• bezúhonnosť
• spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu
• zodpovednosť, komunikatívnosť, organizačné
schopnosti, flexibilita
• vzťah k umeniu, k ľudovej umeleckej výrobe

Príspevková organizácia Ministerstva kultúry SR zriadená zákonom SNR č. 4/58 Zb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Obchodná 64
816 11 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Mačicová
Tel.: +421908917454
E-mail: poslať životopis
ID: 3399961   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Platové podmienky v zmysle zákona 553/2003 Z.z. v platnom znení