Vedúci oddelenia IT, správca siete

Ústredie ľudovej umeleckej výroby

Miesto práce
Obchodná 64, 816 11 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Platové podmienky v znysle zákona 553/2003 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie kvalitného a včasného plnenia úloh všetkých zamestnancov oddelenia
- zabezpečenie riadenia IT oddelenia
- zodpovednosť za komplexné zabezpečenie činností spojených so správou a prevádzkou aplikačného a hardvérového vybavenia ako aj informačno-komunikačných technológií používaných v organizácií
- plánovanie rozvoja informačných systémov a používaných technológií
- tvorba interných dokumentov usmerňujúcich správanie používateľov a administrátorov informačných systémov ako aj zverenej VT a softvérového vybavenia
- zodpovednosť za efektívne a hospodárne čerpanie pridelených finančných prostriedkov,
- komunikácia s dodávateľmi tovarov a služieb, riešenie zmluvných vzťahov s dodávateľmi tovarov a služieb
- vykonávanie školení pre zamestnancov v používaní informačných systémov v organizácií
- pokročilá správa VT, IS a siete v organizácii a jej pobočkách
- komplexná IT podpora užívateľov/zamestnancov informačných systémov

Informácie o výberovom konaní

Možnosť dohody skoršieho nástupu do PP

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

HTML - základy

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia LAN/WAN - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vedomosti a znalosti potrebnej legislatívy (zákon o e-Gouvermente, výnos MF o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy)
- pokročilé znalosti v oblasti správy počítačových sieti (LAN/WAN)
- pokročilé znalosti v oblasti správy systémov a skúsenosti pri zavádzaní systémov a technológií do praxe
- práca s kanc. balíkom na vysokej úrovni
- základná znalosť HTML a CSS, znalosť iných prog. techník výhodou,
- základná znalosť práce s balíkom Adobe CS (postačuje Photoshop), prípadne iným (ideálne GNU) grafickým editorom (rastrová grafika), znalosť práce s vektorovou grafikou a editormi výhodou,
- spoľahlivosť, samostatnosť, bezúhonnosť, riadiace a komunikačné zručnosti, zodpovednosť, schopnosť a chuť učiť sa nové veci

Príspevková organizácia Ministerstva kultúry SR zriadená zákonom SNR č. 4/58 Zb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Obchodná 64
816 11 Bratislava
ID: 1670907   Dátum zverejnenia: 8.11.2017