Projektový manažér

Ústav technológií a inovácií, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacNástupný plat od 1600 € + po ukončení skúšobnej doby osobnostné ohodnotenie na základe ukončených projektov + finančný príspevok na stravovanie 7 € / odpracovaný deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za pridelený projekt v plnom rozsahu
- Riadenie a koordinácia projektu
- Tvorba ideového námetu
- Spolupráca pri tvorbe projektovej dokumentácie
- Vypracovanie harmonogramu a nastavenie procesov projektu
- Vypracovanie rozpočtu a jeho kontrola
- Zodpovednosť za dodržanie zmluvných podmienok
- Spolupráca a komunikácia s dodávateľmi a členmi projektového tímu
- Kontrola kvality subdodávok
- Administratívne úkony súvisiace s projektom
- Príprava podkladov pre kolegov pre ich ďalšiu prácu
- Technické myslenie

Kandidát / kandidátka by mal/mala mať skúsenosť s projektovým manažmentom. Taktiež by mal využívať svoje organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť a schopnosť doťahovať veci až do konca. Mal by vedieť čítať technické výkresy, výhodou je základná znalosť AV technológií.

- Priestor na realizáciu vlastných nápadov a kreatívnych riešení v oblasti kultúry
- Príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch s možnosťou vlastného riešenia
- Tímová práca v kreatívnom prostredí mladých ľudí
- Teambuildingové akcie na Slovensku, ale aj v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektový manažér, technický pracovník, event manager, produkčný

Počet rokov praxe

1

Do kolektívu #UTAI hľadáme komunikatívnu, zodpovednú a multifunkčnú osobu so skúsenosťami v projektovom, manažmente. Projektový manažér/projektová manažérka bude súčasťou tvorby a realizácie zaujímavých projektov v oblasti výstavníctva, múzejných a galerijných expozícií a technologických inovácií pre rôzne kultúrne inštitúcie. Pracovná pozícia vyžaduje skúsenosti s riadením, koordináciou projektu a kooperáciu participantov, ale aj časovú flexibilitu v prípade služobných výjazdov v rámci Slovenska. Ak spĺňate niektorú z požiadaviek, pošlite nám svoj životopis a my sa ozveme :)

Sme kolektív nadšencov nových audiovizuálnych, interaktívnych a multimediálnych technológií, ktorými sa snažíme modernizovať slovenské kultúrne a vzdelávacie inštitúcie. Pracujeme predovšetkým pre múzeá, galérie a iné kultúrne priestory, ale aj pre súkromný sektor. Ústav technológií a inovácií s.r.o. ponúka originálne technologické riešenia prezentácií a tvorbu vizuálneho obsahu od fázy projektovej dokumentácie až po realizáciu projektu. Viac informácií o nás nájdete na www.utai.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4237659  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac