Študentská platená stáž

Ústav technológií a inovácií, s. r. o.

Miesto práce
Rudolfa Mocka 1, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• s kolegami budeš tvoriť a vymýšľať kreatívne prezentačné riešenia pre kultúrne inštitúcie;
• naučíš sa kombinovať zaujímavé nápady spolu s technológiami a aplikovať ich do praxe;
• budeš hľadať inšpirácie zo sveta;
• keď to bude potrebné, upravíš či aktualizuješ rôzne prezentácie alebo tabuľky;
• budeš súčasťou zaujímavých projektov, pod vedením skúsených projektových manažérov;
• hlavne sa naučíš veci, ktoré Ťa budú posúvať vpred.

• dlhodobú platenú stáž;
• flexibilný pracovný čas, aby si mohol študovať a zároveň bol jedným z nás;
• postaráme sa aj o tvoj osobný rozvoj a po ukončení štúdia Ti dáme príležitosť pracovať na full time;
• poskytneme ti priestor pre tvoju kreativitu a sebarealizáciu v mladom a dynamickom kolektíve;
• možnosť práce 20 hodín do týždňa aj viac.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Vodičský preukaz B, aktívny vodič
Out of box thinking
Tímový hráč
Komunikatívny, pracovitý, flexibilný
Otvorený novým príležitostiam a možnostiam

Sme kolektív nadšencov nových audiovizuálnych, interaktívnych a multimediálnych technológií, ktorými sa snažíme modernizovať slovenské kultúrne a vzdelávacie inštitúcie. Pracujeme predovšetkým pre múzeá, galérie a iné kultúrne priestory, ale aj pre súkromný sektor. Ústav technológií a inovácií s.r.o. ponúka originálne technologické riešenia prezentácií a tvorbu vizuálneho obsahu od fázy projektovej dokumentácie až po realizáciu projektu. Viac informácií o nás nájdete na www.utai.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4023210  Dátum zverejnenia: 20.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac