Hlavný radca - odbor registrácie, zastupovanie počas MD, RD

Ústav štátnej kontroly veterinárnych biopreparátov a liečiv

Miesto práce
Biovetská 34, Nitra-Horné Krškany
Termín nástupu
február 2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 006,5 EUR/mesiacInfekčný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecializovaná činnosť v príslušnom odbore štátnej služby spočívajúca najmä v analytickej a syntetickej činnosti, vo vyhodnocovaní výsledkov a v príprave podkladov na rozhodovanie v pôsobnosti orgánu štátnej správy s celoštátnou pôsobnosťou.
Vedecká a regulačná analýza (dodržiavanie aktuálnych vedecko-technických postupov a platných nariadení) a vyhodnotenie údajov a výsledkov predkladaných žiadateľom ako súčasť žiadostí o registráciu, zmenu alebo predĺženie registrácie veterinárskych liekov pre všetky druhy zvierat. Pripravovanie podkladov na rozhodovanie o udelení alebo zamietnutí rozhodnutia o registrácii, zmene registrácie, alebo predĺžení registrácie veterinárskeho lieku. Vykonávanie vedeckej a regulačnej analýzy a vyhodnotenie údajov a výsledkov o bezpečnosti veterinárskeho lieku.

Znalosť všeobecne záväzných právnych predpisov, zákona č. 460/1992 Zb. Ústava SR v znení neskorších predpisov, zákona č. 362/2011 Z.z. o liekoch a zdravotníckych pomôckach, zákona č. 39/2007 Z.z. o veterinárnej starostlivosti, zákona č. 55/2017 Z.z. o štátnej službe, znalosť právnych aktov EÚ vo veterinárnej a potravinovej oblasti.
Zoznam požadovaných dokumentov:
žiadosť o prijatie do zamestnania, profesijný štrukturovaný životopis, motivačný list, čestné vyhlásenie o bezúhonnosti, kópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

veterinárne lekárstvo, farmaceut, prírodné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
ID: 4507127  Dátum zverejnenia: 24.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 006,5 EUR/mesiac