Sestra zdravotníckeho zariadenia

Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Žilina

Miesto práce
Hlboká cesta 21, Žilina
Termín nástupu
1.3.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 305 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný odborný výkon služby sestry so špecializáciou v oblasti ošetrovateľskej činnosti, ošetrovateľská starostlivosť o väznené osoby a personál na ambulancii ústavu.

- platové ohodnotenie- 997 € brutto cca5 mesiacov, po získaní policajného vzdelania od 1305€, v závislosti od započítanej praxe
- 6 týždňov dovolenky a 1 týždeň dodatkovej dovolenky
- 2 týždne preventívnej rehabilitácie (po dosiahnutí 35 rokov veku)
- garantovaný nárast mzdy v závislosti od praxe
- sociálne zabezpečenie v zmysle zákona č.328/2002 Z.z.
- stravovanie priamo v ústave (0,50 centov za obed/večeru)
- lekárska starostlivosť priamo v ústave
- rekreačná starostlivosť
- výhodný sociálny program
- ďalšie informácie budú uchádzačom poskytnuté v rámci informatívneho pohovoru

Informácie o výberovom konaní

- samostatnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
Kvalifikačný predpoklad vzdelania:
V zmysle § 11 nariadenia vlády č.296/2010 Z.z.:
- vyššie odborné vzdelanie v študijnom odbore diplomovaná všeobecná sestra, alebo
- vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v bakalárskom študijnom programe ošetrovateľstvo v študijnom odbore ošetrovateľstvo, alebo
- vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v magisterskom študijnom programe ošetrovateľstvo v študijnom odbore ošetrovateľstvo , ak vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa bolo získané v študijnom programe a študijnom odbore ošetrovateľstvo.
2) Špecializácia v niektorom zo špecializačných odboroch uvedených v prílohe č. 3 časti D písm. a) a b) k nariadeniu vlády č.296/2010 Z.z..

D.
SESTRA
a)
špecializačné odbory s minimálnou dĺžkou trvania špecializačného štúdia jeden rok
1. anestéziológia a intenzívna starostlivosť
2. inštrumentovanie v operačnej sále
3. intenzívna ošetrovateľská starostlivosť o dospelých
4. intenzívna ošetrovateľská starostlivosť v neonatológii
5. intenzívna ošetrovateľská starostlivosť v pediatrii
6. ošetrovateľská starostlivosť o dialyzovaných pacientov
7. ošetrovateľská starostlivosť o dospelých
8. ošetrovateľská starostlivosť v komunite
9. ošetrovateľská starostlivosť v pediatrii
10. ošetrovateľská starostlivosť v psychiatrii
b) špecializačný odbor s minimálnou dĺžkou trvania špecializačného štúdia jeden rok po získaní vysokoškolského vzdelania druhého stupňa v magisterskom študijnom programe ošetrovateľstvo v študijnom odbore ošetrovateľstvo
– revízne ošetrovateľstvo

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Počet rokov praxe

zdravotná sestra
5

Zbor väzenskej a justičnej stráže je zriadený podľa zákona Národnej rady SR č. 4/2001 Z. z. o Zbore väzenskej a justičnej stráže (ďalej len "zbor") a je charakterizovaný ako ozbrojený zbor, ktorý plní úlohy súvisiace s výkonom väzby, výkonom trestu odňatia slobody, ochranou a strážením objektov zboru a ochranou poriadku a bezpečnosťou v súdnych objektoch.

Hlboká cesta 21
010 24 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Cehlárová
Tel.: +421412832163
E-mail: poslať životopis
ID: 4019320  Dátum zverejnenia: 12.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 305 EUR/mesiac