Psychológ

Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Bratislava

Miesto práce
Chorvátska 5, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2024
2 072,5 EUR/mesiacslužobný plat závislý od odbornej praxe uchádzača (uvádzaný plat je od 0 do 2 rokov odbornej praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie psychologických vyšetrení odsúdených osôb; poskytovanie psychologických služieb obvineným a odsúdeným osobám (poradenstvo, terapia)

ubytovanie
7-týždňov dovolenky
2-týždne rehabilitácie po splnení podmienok
kúpeľná starostlivosť
možnosť poskytnutia rekreácie
možnosť poskytnutie detskej rekreácie
sociálne zabezpečenie
stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení (0,55€/obed)

bezúhonnosť, spoľahlivosť, fyzická, zdravotná a duševná spôsobilosť, ovládanie štátneho jazyka,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

jednoodborová psychológia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zbor väzenskej a justičnej stráže je zložka pod rezortom Ministerstva spravodlivosti SR. Príslušníci vykonávajú štátnu službu podľa zákona NR SR č. 73/1998 Z. z. o štátnej službe príslušníkov Policajného zboru, Slovenskej informačnej služby, Zboru väzenskej a justičnej stráže Slovenskej republiky a Železničnej polície v znení neskorších predpisov.
www.zvjs.sk.

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Jana Štaffová
Tel.: +421220832165
E-mail: poslať životopis
ID: 4809034  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 072,5 EUR/mesiac