Lekár zdravotníckeho zariadenia

Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Banská Bystrica

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
01.03.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie liečebno-preventívnej starostlivosti príslušníkom zboru, zamestnancom zboru, obvineným a odsúdeným a poberateľom dôchodku z výsluhového zabezpečenia zboru na všeobecnej ambulancii.

Platová trieda: 8 (od 2000 € - brutto - v závislosti od dĺžky praxe),
- 7 týždňov dovolenky,
- 2 týždne preventívnej rehabilitácie,
- garantovaný pravidelný platový postup,
- 100% plat počas dovolenky a pracovnej neschopnosti,
- sociálne zabezpečenie v zmysle zákona č. 328/2002 Z. z.,
- stravovanie priamo v ústave (0,30 centov/obed, večera),
- lekárska starostlivosť priamo v ústave,
- posilňovňa priamo v ústave,
- rekreačná starostlivosť,
- sociálny program,
- možnosť zvyšovania kvalifikácie a iné výhody služobného pomeru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, rozhodnosť, komunikatívnosť

Zbor väzenskej a justičnej stráže je zriadený podľa zákona Národnej rady SR č. 4/2001 Z. z. o Zbore väzenskej a justičnej stráže (ďalej len "zbor") a je charakterizovaný ako ozbrojený zbor, ktorý plní úlohy súvisiace s výkonom väzby, výkonom trestu odňatia slobody, ochranou a strážením objektov zboru a ochranou poriadku a bezpečnosťou v súdnych objektoch.
ID: 3596188  Dátum zverejnenia: 8.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000€