Zubný lekár referátu lekárskej starostlivosti zdravotníckeho zariadenia

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce

Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Želiezovce-Veľký Dvor
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.07.2024
1 674,5 EUR/mesiacPlatové náležitosti: plat od 1674,50 (v závislosti od odbornej praxe) + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecializovaný odborný výkon služby pri poskytovaní liečebno – preventívnej stomatologickej starostlivosti príslušníkom zboru, zamestnancom zboru, poberateľom dôchodku z výsluhového zabezpečenia zboru, odsúdeným a iným osobám v súlade s osobitnými a internými predpismi

​finančný postup, dovolenka 5 - 6 týždňov podľa veku, stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení, rekreačná starostlivosť​

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubné lekárstvo

Bezúhonnosť; spoľahlivosť

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce plní úlohy súvisiace s výkonom trestu odňatia slobody a ochranou a strážením objektov ústavu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Gabriela Janková
Tel.: +421362832160
E-mail: poslať životopis
ID: 4838849  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 674,5 EUR/mesiac