Sestra úseku ošetrovateľskej starostlivosti zdravotníckeho zariadenia

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce

Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Želiezovce-Veľký Dvor
Termín nástupu
01.08.2023
1 588,5 EUR/mesiacPlat od 1588,50 ( v závislosti od odbornej praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne vykonáva odbornú službu v oblasti ošetrovateľskej činnosti vo všeobecnej, zubnej, chirurgickej, psychiatrickej ambulancii a ambulancii vnútorného lekárstva zdravotníckeho zariadenia ústavu.

Dovolenka 7 týždňov bez ohľadu na vek, 2 týždne preventívnej rehabilitácie, garantovaný pravidelný platový postup, 100% plat počas dovolenky, sociálny program (napr. výsluhový dôchodok po 25 rokoch trvania služobného pomeru), stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení , posilňovňa priamo v služobnom úrade, rekreačná starostlivosť.

Bezúhonnosť; spoľahlivosť; zdravotná, telesná a duševná spôsobilosť na výkon služby; ovládanie štátneho jazyka; trvalý pobyt na území Slovenskej republiky; spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu; apolitickosť; zákaz inej zárobkovej činnosti ku dňu prijatia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Odborná spôsobilosť a špecializácia v odbore § 11 ods. 1, 2 a § 12 ods. 2 a prílohy č. 3 časť D písm. a) a písm. b) nariadenia vlády SR č. 296/2010 Z.z. o odbornej spôsobilosti na výkon zdravotníckeho povolania

Prax na pozícii/v oblasti

sestra

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce plní úlohy súvisiace s výkonom trestu odňatia slobody a ochranou a strážením objektov ústavu.
ID: 4540010  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 588,5 EUR/mesiac