Vedúci lekár zdravotníckeho zariadenia

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce

Miesto práce
Želiezovce-Veľký Dvor
Termín nástupu
01.12.2019, 01.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
od 1802,-€ do - v závislosti od praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytuje základnú zdravotnú starostlivosť príslušníkom zboru, zamestnancom zboru, poberateľom dôchodku z výsluhového zabezpečenia zboru, odsúdeným a iným osobám. Ďalej vykonáva samostatnú odbornú špecializovanú riadiacu, organizačnú, usmerňovaciu a kontrolnú činnosť v zdravotníckom zariadení

Plat od 1802,-€, možnosť kariérneho rastu, dovolenka 6 - 7 týždňov bez ohľadu na vek, 2 týždne preventívnej rehabilitácie, garantovaný pravidelný platový postup, 100% plat počas dovolenky, sociálne zabezpečenie v zmysle zákona č. 328/2002 Z.z., stravovanie priamo v ústave, lekárska starostlivosť priamo v ústave, posilňovňa priamo v ústave, rekreačná starostlivosť, sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

samostatnosť, rozhodnosť, komunikatívnosť

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce plní úlohy súvisiace s výkonom trestu odňatia slobody a ochranou a strážením objektov ústavu.
ID: 3791980  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1802,-€ do - v závislosti od praxe