Príslušník Zboru väzenskej a justičnej stráže

Ústav na výkon trestu odňatia slobody v Banskej Bystrici

Miesto práce
Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
997 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná činnosť pri zabezpečení strážnej a eskortnej činnosti odsúdených osôb, činnosti pri zabezpečovaní časového rozvrhu dňa odsúdených a činnosti na zabezpečenie práv odsúdených osôb.

- Platová trieda 1 (v zmysle zákona č. 73/1998 Z.z.) od 997 € brutto a viac v závislosti od dĺžky odbornej praxe,
- osobný príplatok po skúšobnej dobe,
- príspevok na bývanie 72 € (po splnení zákonom stanovených podmienok),
- 6, resp. 7 týždňov dovolenky,
- 2 týždne preventívnej rehabilitácie (po dosiahnutí 35 rokov veku),
- garantovaný nárast mzdy v závislosti od praxe,
- 100% plat počas dovolenky a pracovnej neschopnosti,
- sociálne zabezpečenie v zmysle zákona č.328/2002 Z.z.,
- stravovanie priamo v ústave (0,10 centov za obed),
- lekárska starostlivosť priamo v ústave,
- rekreačná starostlivosť,
- výhodný sociálny program,
Ďalšie informácie budú uchádzačom poskytnuté v rámci informatívneho pohovoru.

Pozvánka na informatívny pohovor Vám bude zaslaná na Vašu e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Druh pracovnoprávneho vzťahu: Služobný pomer v zmysle zákona č. 73/1998 Z. z. o štátnej službe príslušníkov Policajného zboru, Slovenskej informačnej služby, Zboru väzenskej a justičnej stráže Slovenskej republiky a Železničnej polície v znení neskorších predpisov ( ďalej len zákon).
Požiadavky na uchádzača:
Podmienky prijatia (§ 14 ods. 1 zákona)
- Bezúhonnosť; spoľahlivosť; zdravotná, telesná a duševná spôsobilosť na výkon služby; ovládanie štátneho jazyka; trvalý pobyt na území Slovenskej republiky; spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu; apolitickosť; zákaz inej zárobkovej činnosti ku dňu prijatia, vek minimálne 21 rokov,
-minimálne úplne stredné vzdelanie (maturitná skúška).

Ústav na výkon trestu odňatia slobody
ID: 3987104  Dátum zverejnenia: 19.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 997 EUR/mesiac