Pedagóg oddelenia výkonu trestu

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Hrnčiarovce nad Parnou

Miesto práce
Hrnčiarovce nad Parnou
Termín nástupu
ihneď
1 938 EUR/mesiac* uvedený minimálny nástupný plat je kalkulovaný s praxou 3 roky, bez osobného príplatku (predpoklad priznania po skúšobnej dobe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva samostatné odborné špecializované činnosti pri zaobchádzaní s odsúdenými, zodpovedá za spracovanie, realizáciu a vyhodnocovanie programov zaobchádzania vo zverenej skupine odsúdených. Zodpovedá za realizáciu práv a povinností odsúdených zverených mu do starostlivosti v zmysle všeobecne záväzných právnych predpisov. Pri zaobchádzaní s odsúdenými sa riadi všeobecnými pedagogickými zásadami a využíva metódy a formy pedagogického pôsobenia; ak má kvalifikačné predpoklady a absolvoval príslušný výcvik uplatňuje v zaobchádzaní s odsúdenými intenzívne pedagogické postupy (napr. sociálno-výcvikové, poradenské, terapeutické) a pod.

  • ​garantovaný pravidelný nárast mzdy v závislosti od praxe
  • ​výhodný sociálny systém
  • 7 týždňov dovolenky
  • nad 35 rokov veku 2 týždňová rehabilitácia
  • možnosť cenovo výhodnej rekreácie vo vlastných zariadeniach
  • možnosť využívania modernej posilňovne priamo v ústave
  • lekárska starostlivosť priamo v ústave
  • závodné stravovanie za cenu 10 Eur mesačne
  • úspešný uchádzač sa stane príslušníkom Zboru väzenskej a justičnej stráže

​Ďalšie podrobnosti a výhody vyplývajúce zo služobného pomeru budú uchádzačom poskytnuté v rámci informatívneho pohovoru.​

Vybratý uchádzač absolvuje prijímacie konanie do Zboru väzenskej a justičnej stráže v zmysle ustanovení zákona č. 73/1998 Z. z.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore učiteľstvo a pedagogické vedy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

pedagogická prax

Počet rokov praxe

3

  • ​bezúhonnosť
  • ​spoľahlivosť​
  • ​fyzická zdatnosť
  • ​duševná a zdravotná spôsobilosť
  • samostatnosť​

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4736898  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 938 EUR/mesiac