Lekár

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Dubnica nad Váhom

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
01.07.2024
3 295 - 4 991 EUR/mesiacUvedené sumy sú bez osobného príplatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná diagnostická a preventívno-liečebná činnosť v ambulancii primárnej starostlivosti. Služobný pomer (len ranné smeny: po - pia, 7,00 hod. - 15,00 hod.) bez povinnosti výkonu služieb.

​- výška ponúkaného platu sa odvíja od dĺžky odbornej praxe a dosiahnutého vzdelania,
​- služobný pomer na dobu neurčitú,
​- osobný príplatok hneď po skúšobnej dobe,
​- príspevok na bývanie 180 €,
​- 7 týždňov dovolenky,
​- 2 týždne preventívnej rehabilitácie,
​- zákonom garantované pravidelné zvyšovanie platu,
​- 100 % plat počas dovolenky a pracovnej neschopnosti,
​- odmeny pri pracovných a životných jubileách,
​- sociálne zabezpečenie v zmysle zákona č. 328/2002 Z. z. (výsluhový dôchodok),
​- stravovanie priamo v ústave - 10 €/mesiac (0,50 centov/obed),
​- posilňovňa a sauna priamo v ústave, bezplatný vstup na krytú plaváreň,
​- rekreačná starostlivosť,
​- príspevok na rekreáciu,
​- sociálny program,
​- možnosť zvyšovania kvalifikácie a iné výhody služobného pomeru,
​- v prípade absolventa lekárskej fakulty bude vybraný uchádzač zaradený do špecializačného štúdia – všeobecné lekárstvo.​

Informácie o výberovom konaní

- Podmienky prijatia (§ 14 ods. 1 zákona č. 73/1998 Z.z.)
- služobný pomer, bezúhonnosť; zdravotná, telesná a duševná spôsobilosť na výkon služby; ovládanie štátneho jazyka; trvalý pobyt na území Slovenskej republiky; spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu; apolitickosť,
- špecializačné odborné vzdelanie ukončené špecializačnou skúškou - všeobecné lekárstvo alebo iné;
V prípade absolventa lekárskej fakulty bude vybraný uchádzač zaradený do špecializačného štúdia – všeobecné lekárstvo.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializačné odborné vzdelanie ukončené špecializačnou skúškou - všeobecné lekárstvo alebo iné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, rozhodnosť, komunikatívnosť,

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Dubnica nad Váhom plní úlohy súvisiace s výkonom trestu odňatia slobody a ochranou a strážením objektov ústavu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4787788  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 295 EUR/mesiac