Pracovník údržby - prevádzkový elektrikár

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Dubnica nad Váhom

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
01.05.2021
Mzdové podmienky (brutto)
707 EUR/mesiac+ osobný príplatok po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník údržby referátu údržby úseku stavebno-prevádzkových činností a energetiky oddelenia logistiky (ďalej len „prevádzkový elektrikár“) vykonáva opravy a údržbu elektrických zariadení alebo strojových zariadení, plní mimoriadne úlohy plynúce z kontrol objektov, revíznych prehliadok a nariadení príslušného nadriadeného.

- Platová trieda: 3 (od 707 € brutto a viac v závislosti od dĺžky odbornej praxe), presné platové náležitosti budú uchádzačovi odprezentované na informatívnom pohovore,
- osobný príplatok po skúšobnej dobe,
- týždeň dovolenky naviac,
- zákonom garantované pravidelné zvyšovanie platu,
- odmeny pri pracovných a životných jubileách,
- stravovanie priamo v ústave - 6 €/mesiac (0,30 centov/obed),
- lekárska starostlivosť priamo v ústave,
- posilňovňa a sauna priamo v ústave,
- bezplatný vstup na krytú plaváreň,
- rekreačná starostlivosť,
- príspevok na rekreáciu,
- sociálny program,
- možnosť zvyšovania kvalifikácie.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov predkladaných uchádzačom:
Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru;
životopis (odporúčame štruktúrovaný);
fotokópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní (výučný list, maturitné vysvedčenie, certifikáty, rekvalifikačné kurzy a pod.); súhlas so spracovaním osobných údajov.

Žiadosť o zaradenie do výberového konania na predmetnú funkciu je potrebné zaslať do 19.03.2021.

Do výberového konania bude zaradený len ten uchádzač, ktorý zašle všetky požadované doklady do stanoveného termínu a spĺňa predpoklady prijatia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Odborná spôsobilosť na činnosť na elektrických zariadeniach, min. § 21, vyhlášky MPSVR č.508/2009 Z.z.;
Výhodou je kuričský preukaz na obsluhu plynových kotlov V. triedy;
Bezúhonnosť, spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, zodpovednosť, samostatnosť.

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Dubnica nad Váhom plní úlohy súvisiace s výkonom trestu odňatia slobody a ochranou a strážením objektov ústavu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4042209  Dátum zverejnenia: 5.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 707 EUR/mesiac