Reagujte bez životopisu

Lekár zdravotníckeho zariadenia

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Dubnica nad Váhom

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
1 718 - 2 732 EUR/mesiacUvedené sumy sú bez osobného príplatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná diagnostická a preventívno-liečebná činnosť v ambulancii primárnej starostlivosti. Služobný alebo pracovný pomer. (len ranné zmeny: po - pia, 7,00 hod. - 15,00 hod., bez povinnosti výkonu služieb)

- Platová trieda: 6 alebo 8 - podľa dosiahnutého vzdelania (výška ponúkaného platu sa odvíja od dĺžky odbornej praxe a dosiahnutého vzdelania),
- služobný pomer na dobu neurčitú,
- osobný príplatok hneď po skúšobnej dobe,
- príspevok na bývanie 88 € (po odpracovaní 2 rokov),
- 7 týždňov dovolenky,
- 2 týždne preventívnej rehabilitácie,
- zákonom garantované pravidelné zvyšovanie platu,
- 100 % plat počas dovolenky a pracovnej neschopnosti,
- odmeny pri pracovných a životných jubileách,
- sociálne zabezpečenie v zmysle zákona č. 328/2002 Z. z. (výsluhový dôchodok),
- stravovanie priamo v ústave - 6 €/mesiac (0,30 centov/obed),
- posilňovňa a sauna priamo v ústave,
- bezplatný vstup na krytú plaváreň,
- rekreačná starostlivosť,
- príspevok na rekreáciu,
- sociálny program,
- možnosť zvyšovania kvalifikácie a iné výhody služobného pomeru,
- v prípade absolventa lekárskej fakulty bude vybraný uchádzač zaradený do špecializačného štúdia – všeobecné lekárstvo.

Informácie o výberovom konaní

- Podmienky prijatia (§ 14 ods. 1 zákona č. 73/1998 Z.z.)
- služobný pomer, vek nad 21 rokov; bezúhonnosť; zdravotná, telesná a duševná spôsobilosť na výkon služby; ovládanie štátneho jazyka; trvalý pobyt na území Slovenskej republiky; spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu; apolitickosť,
- špecializačné odborné vzdelanie ukončené špecializačnou skúškou - všeobecné lekárstvo alebo iné;
V prípade absolventa lekárskej fakulty bude vybraný uchádzač zaradený do špecializačného štúdia – všeobecné lekárstvo.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializačné odborné vzdelanie ukončené špecializačnou skúškou - všeobecné lekárstvo alebo iné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, rozhodnosť, komunikatívnosť,

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Dubnica nad Váhom plní úlohy súvisiace s výkonom trestu odňatia slobody a ochranou a strážením objektov ústavu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3948571  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 718 EUR/mesiac