Príslušník Zboru väzenskej a justičnej stráže - Väzenský dozorca

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Dubnica nad Váhom

Miesto práce
Dukelská Štvrť 941/10, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
01.12.2019
892 - 1 038,5 EUR/mesiacod 892 € brutto, po absolvovaní základného kurzu - cca. po 5 mesiacoch od 1067 € brutto a viac v závislosti od dĺžky odbornej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný výkon strážnej služby súvisiaci s ochranou strážených objektov ústavu a eskortnej služby pri eskortovaní odsúdených mimo stráženého objektu (služobný pomer v zmysle zákona č. 73/1998 Z.z., práca so zbraňou - samopal, 12 hodinové smeny).

- Platová trieda: 1 (od 892 € - brutto, po absolvovaní základného kurzu - cca. po 5 mesiacoch od 1067 € - brutto a viac v závislosti od dĺžky odbornej praxe),
- príspevok na bývanie 48 € (po odpracovaní 2 rokov),
- 6 až 7 týždňov dovolenky,
- 2 týždne preventívnej rehabilitácie,
- zákonom garantované pravidelné zvyšovanie platu (od 1.1.2020 navýšenie o 10%),
- 100 % plat počas dovolenky a pracovnej neschopnosti,
- odmeny pri pracovných a životných jubileách,
- sociálne zabezpečenie v zmysle zákona č. 328/2002 Z. z. (výsluhový dôchodok),
- stravovanie priamo v ústave (0,30 centov/obed, večera),
- lekárska starostlivosť priamo v ústave,
- posilňovňa priamo v ústave,
- bezplatný vstup na krytú plaváreň,
- rekreačná starostlivosť,
- príspevok na rekreáciu,
- sociálny program,
- možnosť zvyšovania kvalifikácie a iné výhody služobného pomeru.

Podmienky prijatia (§ 14 ods. 1 zákona č. 73/1998 Z.z.) - služobný pomer:
- Štátny občan Slovenskej republiky starší ako 21 rokov; bezúhonnosť; zdravotná, telesná a duševná spôsobilosť na výkon služby; ovládanie štátneho jazyka; trvalý pobyt na území Slovenskej republiky; spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu; apolitickosť; zákaz inej zárobkovej činnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, rozhodnosť, komunikatívnosť,

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Dubnica nad Váhom plní úlohy súvisiace s výkonom trestu odňatia slobody a ochranou a strážením objektov ústavu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3716933  Dátum zverejnenia: 15.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 892 - 1 038,5 EUR/mesiacod 892 € brutto, po absolvovaní základného kurzu - cca. po 5 mesiacoch od 1067 € brutto a viac v závislosti od dĺžky odbornej praxe