Pracovník údržby (inštalatér) referátu údržby úseku stavebno-prevádzkových činností a energetiky oddelenia logistiky

Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby Leopoldov

Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby - Leopoldov, Gucmanova, Leopoldov, Slov
Termín nástupu
ASAP - po splnení požadovaných podmienok
736,5 - 884 EUR/mesiacPlatová trieda: 3, odmeňovanie v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov - po skúšobnej dobe možnosť priznania osobného príplatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalačná a kúrenárska činnosť, samostatná montáž vodovodného potrubia, montáž a oprava potrubia a armatúr v kotolniach a strojovniach, montáž a oprava potrubia domových vodovodov, montáž a opravy odpadového potrubia, kanalizácie a strešných zvodov.

6 týždňov dovolenky po dosiahnutí 33 rokov veku, 80% plat počas dočasnej pracovnej neschopnosti, zabezpečenie stravovania, odmeny pri životných a pracovných jubileách, plne vybavená posilňovňa, tenisový kurt, futbalové ihrisko, sauna

Informácie o výberovom konaní

-Zváračský preukaz Z-E1alebo Z-G1 - výhodou

Zoznam požadovaných dokladov predkladaných uchádzačom

- Písomná žiadosť,
- Štruktúrovaný životopis ( s podrobným prehľadom o priebehu predchádzajúcich zamestnaní),
- Fotokópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní a kvalifikácii,
- Fotokópia dokladu totožnosti,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

inštalatér

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

prax vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Bezúhonnosť,
- Spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,
- Kvalifikačný predpoklad vzdelania – SO v požadovanom odbore

Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby plní úlohy súvisiace s výkonom trestu odňatia slobody, výkonom väzby, ochranou a strážením objektov ústavu.

Kontakt

ID: 4367087  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 736,5 EUR/mesiac