Špeciálny pedagóg úseku pedagogických činností oddelenia výkonu trestu

Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby Leopoldov

Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby - Leopoldov, Gucmanova, Leopoldov, Slov
ASAP - po splnení zákonom stanovených podmienok a absolvovaní prijímacieho konania
2 027,5 EUR/mesiacmzdové podmienky sa odvíjajú v závislosti od praxe uchádzača, po skúšobnej dobe možnosť priznania osobného príplatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špeciálny pedagóg realizuje špeciálno-pedagogické, poradenské, sociálno-výcvikové aktivity, Realizuje záujmovú, športovú, krúžkovú činnosť odsúdených. Vykonáva samostatné odborné špecializované činnosti pri zaobchádzaní s odsúdenými. Zabezpečuje výkon trestu odňatia slobody a zaobchádzanie s odsúdenými tak, aby trest odňatia slobody plnil svoj účel.

sociálny program (napríklad výsluhový dôchodok po 25 rokov trvania služobného pomeru);
garantovaný platový postup;
možnosť zvyšovania kvalifikácie;
možnosť kariérneho rastu;
zdravotná starostlivosť;
kúpeľná starostlivosť;
6 týždňov dovolenky bez ohľadu na vek;
1 týždeň dodatkovej dovolenky;
2 týždne preventívnej rehabilitácie podľa 2 týždne preventívnej rehabilitácie po dovŕšení veku 35 rokov § 146 zákona;
možnosť rehabilitácie a rekreácie v zariadeniach Zboru väzenskej a justičnej stráže (Liečebno-rehabilitačné stredisko Zboru väzenskej a justičnej stráže v Omšení a v Kováčovej);
odmeny pri pracovných jubileách;
+ zabezpečenie ubytovania (cca 60 eur za mesiac)
+ zabezpečenie stravovania (cena obedu je 0,30 eur
Možnosť športových a spoločenských aktivít:
- plne vybavená posilňovňa
- futbalové ihrisko
- tenisový kurt
- sauna
- možnosť rodinných/spoločenských osláv v priestoroch strelnice ústavu
s možnosťou grilovania, opekania a pod.

Vek minimálne 18 rokov, štátne občianstvo SR, bezúhonnosť; spoľahlivosť; zdravotná, telesná a duševná spôsobilosť na výkon služby; ovládanie štátneho jazyka; trvalý pobyt na území Slovenskej republiky; spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu; apolitickosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor špeciálna pedagogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

prax vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s PC, MS Office
Vyrovnaný postoj k pracovnému zaťaženiu, samostatnosť, spoľahlivosť

Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby plní úlohy súvisiace s výkonom trestu odňatia slobody, výkonom väzby, ochranou a strážením objektov ústavu.
ID: 4328856  Dátum zverejnenia: 9.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 027,5 EUR/mesiac